Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelni szeretném magam de...

Sminkelni szeretném magam de nem tudom hogy kell?

Figyelt kérdés
sokan mondták nekem hogy miért nem sminkelem magam pedig olyan szép nagy szempillám van.csak az a baj nem értek hozzá rózsaszínes fehér szemüvegem és minuszos van ami illik is hozzám mert a bőröm színe halvány a szemem színe meg kék és a segítséget kérek mert nekem egy fekete szem ceruzám és egy fekete szempillaspirálom van mi kéne még és hogy csináljam

2014. dec. 13. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A neten rengeteg ilyen videó fent van.


Hány éves vagy?


Egy hétköznapi egyszerű smink:

Arcra BB krém, világos, nem eltúlzott pirosító.

A szemöldöködet áthúzhatod szemöldökporral. Ne csinálj magadnak túl sötét szemöldököt, mert világos a bőröd, szemed. A hajadnál 1 árnyalattal lehet sötétebb.

Túl sok, túl sötét szemhéj púder nappalra nem kell, ezer féle közül válogathatsz. Barna, bézs megfelelő. Ne csillogó legyen, inkább selyemfényű. A szemedet kihúzhatod fent. Lent csak óvatosan, ha nem buliba készülsz. Szempillaspirál, és egy kis szájfény vagy rúzs.

2014. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képpel egyszerűbb lenne megmondani, hogy mi illik hozzád.
2014. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2014. dec. 13. 22:01
 4/5 anonim válasza:

[link]

Szerintem ezzel probalkozz....de csak finoman :) ..ha nem esel tulzasogba ez egy szep de ugyanakkor diszkret smink.

2014. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi kiprobálom
2014. dec. 14. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!