Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Nektek mit jelent a...

Fiúk! Nektek mit jelent a "kiló smink"? Lányok! Lent

Figyelt kérdés

Szeplős vagyok, ami annyira nem is irritál, mert alig látszik...de van egy bőrhiba(?) az arcomon, amit rettentően utálok, másoknak, illetve nekem is undorító. Ezért kenek oda egy kicsivel több alapozót mint máshova, így alig látható. De viszont nagyon utálom magam kenni ilyen különféle kenceficékkel.. Ami nap végére ugye hát elég csúnya lesz..:)

Ez miatt szeretnék segítséget kérni, hogy mit tehetnék.. Nem lehet leműteni, vagy mi, de néztem valami fagyasztást, ami nem lehet lehetetlen, szerintem. Csak az meg nem tudom hogy működik:) na mindegy, a kérdéseket feltettem, válaszokat előre köszönöm



2014. dec. 14. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szemölcs?

Szerintem maradj természetes.

Egy kis alapozó,szemfesték még belefér.

2014. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy, a szeplős lányok aranyosak.
2014. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem szemölcs.


Ezt már sokszor hallottam, meg hogy a fiúknak be is jön, ezért nem zavar az annyira. De ahogy mondtam nem is a szeplőim miatt alapozózom magam :)

2014. dec. 14. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem pártolom az alapozót, legfeljebb akkor, ha alig látszik. Kicsi ceruza és az a spirál izé jól néznek ki.
2014. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen bőrhibáról van szó? Ha csak az zavar akkor arra elég korrektor is.
2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Májfolt szerű, de nem az:)
2014. dec. 15. 19:07
 7/7 A kérdező kommentje:
De úgy meg olyan mintha egy egész színskálát kentem volna oda..
2014. dec. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!