Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be a srácoknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a srácoknak egy csaj akin 1 kilo smink van és úgy gyönyörű vagy aki smin nélkül él és szép?

Figyelt kérdés
Gondolom ez azért érettség kérdése is,mivel kamasz korban minnél több csaja legyenés minnél hamarabb túl legyen az úgy mond "nagy" dolgokon, viszont aki idősebb és elég érett azoknak mi jön be?Sztem az az igazán szép aki reggel is szép,kócosan,smink nélkül,pizsiben,és táskás szemekkel!:PNem szebb egy olyan lány/nő aki természetes?
2008. aug. 15. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Én csakis a smink nélküli lányokat találom vonzónak. De úgy tudom, én egy kissebbséghez tartozom ezzel az álláspontommal.

Ezért is szerettem bele a barátnőmbe, mert szerencsére ő se szereti az ilyen "mű" dolgokat. Viszont tökre meglepődött, amikor megtudta, hogy nekem jobban is tetszik így természetesen, mert azt hitte, minden fiú elvárja a cicomát.

2008. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

de igen, szebb az aki nem hasznal sminket. szerintem az emberek 99% a allitja ezt...aki nem az hazudik:D

(amugy egy pici smink elmegy. Nem sok, de egy kicsi neha napjan)

2008. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem lepődtem meg csak örültem h az én barátom is ilyen aki a természeteset szereti.Szerintem így helyes, bár ízlés kérdése!
2008. aug. 15. 22:30
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
meg is csapkodna engem a baratom:D meg amugy is hogy nez ki a sok mucucc? tettszik az ilyen a semmmiagyu uresfeju cicababa kedveloknek, masnak nem. (esetleg tisztelet a kivetelnek)Udv meg 1x a masodik valaszado
2008. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem a természetes nők őszintébbek,mivel nem takargatják az "igazi énjüket2!
2008. aug. 15. 22:32
 6/22 A kérdező kommentje:
És miért hiszik azt h aki gyönyörű az SZEXRE jó?Mi van ha épp az nem megy neki és okos,vagy ép az sem megy neki?
2008. aug. 15. 22:34
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
sminknek rossz az íze, nem szeretem, parfümtől meg felfordul a gyomrom. Amúgy a nők a sminkkel szerintem maguknak és egymásnak akarnak megfelelni, és amíg sminkelnek, törődnek magukkal.
2008. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sztem ez nem így van jó persze aki csúnya az dobjon magán,de aki nem sminkeli magát az miért ne törődne magával?Pl aki kontaklencsés annak nem túl ajánlatos sminkelnie magát nagyon durván.
2008. aug. 15. 22:46
 9/22 A kérdező kommentje:
Én ritkán sminkelem magam akkor is szemceruza és spirál,de a körmöm és a hajam mindig ápolt.
2008. aug. 15. 22:48
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek más hogy teccik!!!

Én lány létemre nem szeretem ha nincs rajtam smink,pedig nem olyan vagyok kis hülye liba vagyok, rendes, őszinte, hűséges,meg stb.:)A barátomnak smink nélkül is naon teccem,de én már naon megszoktam h sminkelem magam,pedig rendes életet élek,nem ugy mint a többi....,tisztelet a kivétel:)

2008. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!