Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Szerintetek ez gáz?

Fiúk! Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Hetente 2x max. 3x sminkelek, de akkor vörös/fekete rúzst, szempillaspirált (kék/fekete), szemceruzát (fekete/fehér), ritkán szemfestéket is (fekete, lila, barna) használok.

Persze van olyan hét, amikor egyáltalán nem is sminkelek (nem mondom, hogy egy 10/10-es csaj vagyok, de nem érzem magam rosszul smink nélkül).

Szeretem a fülbevalókat, ritkán van mikor nincs a fülembe semmit (az egyik fülemen 6 "fülbevaló hely" van a másikon pedig 2), a hajam festem feketére, de alulról meghagyom a természetes hajszínem (sötétbarna). Meg még annyit a hajamról, hogy 2 oldalt le van nyírva (nem kopaszra, hanem kb. 1/2 cm-esre), és van egykis siskám & "tépett".

A körmeimet is szoktam festeni, hol hogy, van amikor fekete/lila az összes van amikor pedig mindegyik másszínű. :D

Szeretem még a "nőies" cuccokat pl. magassarkú, szoknya. DE legtöbbször szaggatott nadrágokba, bőrdzsekikbe stb. járok.

Egy párszor már bevágódtam suliba is magassarkúba (persze nem olyan 17 cm-es sarokkal, hanem 11 :))

Ja és 15 éves vagyok. :P

Röviden ennyi. :) Tehát szerintetek ez gáz vagy sem? Indokoljátok meg a válaszaitokat. Kort is írjatok.

Előre is köszönöm mindenki válaszát! :D



2015. jan. 6. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés? Xd leszarom hogy hogyan fested magad, nézz ki jól és ennyi.
2015. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értelmezhetjük úgy is a kérdést, hogy: Mit gondolnátok egy ilyen csajról?/Nektek ez be-e jön? :DD
2015. jan. 6. 19:09
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Túl extrémnek hangzik, nekem nem igazán tetszik.
2015. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
hát így kép nélkül lehet hogy rosszul képzelem el... a haj nem tetszik de a többi szerintem jó néz ki :)
2015. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

[link]


A frizurám pont ilyen, csak alulról sötétbarna. :D

2015. jan. 6. 21:54
 6/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen siskával, csak az enyém egy picivel rövidebb. :D

Remélem így már könnyebb lesz elképzelni. :)

Köszönöm az eddigi kommenteket!

2015. jan. 6. 22:00
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

kép nélkül tényleg csak tippelni lehet, de a leírtak alapján szerintem nem gáz, nekem valószínű tetszenél

21f

2015. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod! :)
2015. jan. 6. 22:21
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Sosem értettem azokat akik ilyen idétlen hajat nyirbálnak maguknak és ilyen fiatalon vastag sminkkel rejtik el a gyermekarcukat. :D De majd kinövöd remélhetőleg.
2015. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2015. jan. 7. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!