Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás? Komoly és normális...

Tetoválás? Komoly és normális válaszokat várok. (? )

Figyelt kérdés

A kérdést igazábol nemtudom hova kellett volna inkább feltennem,ezért gondoltam ez talán inkább a "szépség és divat"kategoriába sorolható.

Nos a testvérem meghalt leukémiában.

A vágya mindig azvolt ,hogy valaki annyira szeresse őt,hogy akár a nevét is magára tetováltassa az a valaki.Tudom,hogy ő már nem él,de az én lelki békémnek is jót tenne ha:ugy döntöttem ,hogy magamra tetováltatom a nevét.Persze nem divatbol,és nem akarok feltünőt,nem mutogatni akarom,csupán magam miatt,és az elhunyt testvérem miatt.Azért ide tettem fel a kérdést,hátha van valakinek tapasztalata tetoválás ügyben.Picikét szeretnék,nem feltünő helyen.Talán derék,vagy csípő,és a teljes nevét,talán egy kis díszítéssel.pár cm-esre gondoltam,nem színesre.A fájdalom nem érdekel,nekem ennyit megér.Mennyibe kerülhet kb egy iylen tetoválás?

Aki sértő,és támadó választ ír,ne haragudjon,az olyat válaszra sem fogom méltatni.

Köszönöm előre a válaszokat.Üdv:Ildikó


2010. febr. 9. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

nos, én sajnos nemtom mennyibe van egy tetoválás, de sztem szép dolog amit csinálsz. énis ezt tenném.

én vhova a csípőm környékére tetováltatnám, vagy a hátamra vhova, persze nem a közepére. vagy mell alá. bal mell.. és a minta is jó ötlet, vmilyen szolid minta, ha lány volt, akkor lehet szép virágdíszítést köré,. vagy vmit, amit szeretett.

2010. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves válaszoló.

Fiú volt,19 éves,és Amerikai foci rajongo,ezért ugye a virág kizárt.:)

Mondták már hogy tetessek kereszteket mellé.De nem akarom a nevét gyászba borítani,csupán a mindenem volt,az öcsém.Volt neki egy barátnője,aki hitegette,hogy ő mennyire szereti és beteljesíti a vágyát.Kiderült ,hogy össze vissza csalta a testvérem.Rá 2 napra halt meg:'(

Nos ennyivel tartozom neki,és magamnak is.

Várom méga további válaszokat.

2010. febr. 9. 00:30
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én egy amerikai lobogó zászlóba tetováltatnám a nevét, vagy ha annak a csapatnak van valamilyen emblémája, akkor abba. Bal vállamba, hogy a szívem felőli oldalon legyen. Őszinte részvétem!
2010. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Derekadra, csípődre ne tetováltass szerintem... lejáratták már azt a ribik... és "ribancrendszám" néven is fut a dolog :)

Tetkóknál van egy minimum ár, általában 10-15 ezer forint jobb helyeken. Ez a legkisebb dolgok ára, a tiéd is ilyen. Szerintem menj el egy jó helyre (ha Bp.-i vagy akkor tudok ilyet mondani, de Zalaegerszegen is jó szívvel) a tetoválóművészeknek jó a fantáziája, elmondod a sztorit, kérdez ezt-azt, és olyan sablont rajzol neked, hogy tuti tetszeni fog. Ha nem, akkor sincs gond, kitaláltok mást. Arról nem beszélve, hogy a tetoválók tudják mi fog jól kinézni a bőrön, és mi az ami csak papíron mutat jól... Megérdemli az Öcséd, hogy szép emléket állíts neki, főleg hogy örökre ott lesz rajtad. Legyen olyan ami szerethető, és inkább mosolyra derít, mint komorságra. Éppen ezért én nem vetném el a színeset sem. Ha esetleg volt olyan vidám dolog amit szeretett... olyan élmény együtt, ami nagyon benned maradt...

És még annyi, hogy lány vagy, én nem tenném mellkasra, vagy felkarra. Háton sosem látod... nem egyszerű :) Láttam egyszer egy lányt, ugyanígy egy szerettét vesztette el. A lábfejére tetováltatott. Boka sem rossz még. karra sem tenném lányként... Nem könnyű a helyzet :)

No a lényeg, filózz, hogy van-e olyan közös emlék, vagy valami tényleg nagyon jellemző dolog a tesóddal kapcsolatban amitől mosolyra fakadsz. Ha nincs, segít a mester majd!! :)

Sok sikert!

2010. febr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

első vagyok. úristen, szegény srác. nagyon sajnálom. ha amerikai foci rajongó volt, akkor mondjuk mehetne egy amerikai focilabdába a neve. vagyegy csapatmezes felső és azon a neve. én továbbrais a csípőm környékére tetováltatnék, de nem oda ahova a ribancok szoktak. nameg eleve nemis olyan jellegű lesz a tetoválás. vagy a mellem alá, mer nekem nincsen nagy mellem, és nem lógna rá, nemtom neked milyen. de még talán a mellem fölé is, nem rá, hanem fölé. ahol már nincs mell.

nagyon sajnálom, és részvétem. nagyon jó testvér lehetsz. biztos nagyon fog örülni az öcséd, hiába nincsmár közöttetek.

2010. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne feltűnő helyen???Én biztos h feltűnő helyre tetováltatnám, hogy mindenki lássa, hogy milyen fontos volt számomra!!!Amúgy meg egy amerikai foci labdát csináltatnék(nem tudom, hogy konkrétan van-e neve annak a "labdának" és ha van nem tudom:D)
2010. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Szia!Szerintem 10 ezer Forint fölött van.Elég drágák a tetkók. :(De mindenesetre nagyon szép amit teszel.Te dolgod, nem akarok beleszólni, de az is állat lehet ha egy amerikai focilabdára íratod a nevét.Ha már focirajongó volt . :)
2010. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem egy színes, 8cm-es minta van a lapockámon, 13ért csinálta a srác. de nem ám ilyen utcaszéli bódéban, hanem egy nagyon tiszta, maximálisan rendezett, jó referenciákkal rendelkező srác, igaz nem pesten, hanem győrben.a következőt is csak vele csináltatnám. szóval egy pár cm-es név nem lesz 15ezer. én a lapockát mondom, nekem ott nagyon tetszik és könnyen elrejthető, ha kell. sajnos az a tapasztalat, ohgy sok helyen a mai napig nem nézik jó szemmel, így egyszerűbb, ha el lehet takarni. nekem derékon is tetszik, bár az tényleg ribancrednszám névet fut manapság. bokára is csodaszépen nézhet ki. én ezek közül választanék. a vállamra biztos nem cisnáltatnám. lábfejen tud még jól kinézni egy felirat, kérdés mennyire akarnád oda tetetni.

én egy nevet csináltatnék és születési dátumot meg valami apróságot, ami rá emlékzetet. pl a nagymamám után csináltatok egy apró margarétát, margit a neve, de mindig azt mondja margaret. szóval gondold végig mi ugrik be elsőre a tesódról, mivel tudnád jellemezni stb és hidd el, be fog ugrani valami, amivel díszítheted a nevét.

szerintem nagyon szép ötlet, sok sikert!

2010. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat,és igen sokat segítettetek benne.Sokat jártunk ki meccsekre,így valami amerikai focis dolog lesz benne a nevében.Az árban is segítettetek,hogy kb mennyit szánjak rá.De a helyet még mindig nemtudom:(Ugyanis ha szülni fogok,félek hogy deréktájon csúnya lesz:(A mellem alá nemtudom,mert akkor a bordámra kerülne,a mellem miatt,mivel nekem nagyobb fajta van,és az meg sajnos ugy csúnya lenne:(A lapocka elég jó ötletnek tűnik viszont:)Köszönöma segítőskész és aranyos válaszokat.

Szép és nyugodt hetet mindenkinek.Ildikó

2010. febr. 9. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem egy foci labdába tedd a nevét.
2010. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!