Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenne egy par kerdesem a...

Lenne egy par kerdesem a fultagitosoknak. (Legfokepp azoknak, akik maguknak, otthon csinaltak es vannak tapasztaltaik) Tudna esetleg valaki segiteni? Tobbi a leirasban.

Figyelt kérdés
Megvettem az elso,legkisebb csigat. Most csinaljak es hogy? Kezdjem el bele"tuszkolni",es hagyjam benne? Ha igen,meddig? Vagy nem kell bennehagyni? Honnan tudom mikor tagult ki annyira,hogy johessen a kovetkezo meret? Mivel,es hogy tisztitsam? Honnan tudom hogy epp mekkora? Olyan 6 mm-et szeretnek,hogy rakjam majd bele a kor tagitot?

2015. márc. 21. 08:37
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Semmiképpen sem "tuszkolni" kell. Krémezd be és lassan húzd át. Ha úgy érzed nem megy tovább, várj egy kicsit és úgy folytasd. (közben figyelj, hogy a füledben maradjon)Az, hogy mennyi idő alatt tágul ki mindenkinél más. Hetente max 2 mm ajánlott. Ha már teljesen áthúztad a csigát, még legalább egy hétig hagyd benne.(hogy megszokja a füled azt a méretet) Ha kiveszed összehúzódik. Ha a csiga már könnyen jár a füledben akkor elérted azt a méretet. Tisztításhoz alkoholt használj.(arcszesz is tökéletes) A 6 mm-es berakása attól függ milyet választasz.

Remélem sokat segítettem :)

2015. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Havonta max 1-2mm*
2015. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!