Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El szeretném adni a körömlakk...

El szeretném adni a körömlakk "gyűjteményem" rengeteg, van és mindenféle típusú: opi, essence, rimmel london, loreal, miss sporty, color rama, moyra, catrice, NYC, meg ilyen név nélküliek. Ha ezeket eladnám mennyit érne?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Használtak?

Amugy szerintem 200ft/db áron el tudod adni őket.

2015. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem venném meg(tehát szerintem nem ér semmit),de valaki biztos használt körömlakkra vágyik,reméljük felbukkan itt egy ilyen,és ad árajánlatot
2015. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Párszáz forintokért tudnád eladni darabját, még a nevesebbeket is maximum egy ezresért és az nagyon maximum. Senki nem fog többezer forintot kiadni egy használt lakkért, akár márkás, akár nem.
2015. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem márkás használt lakkert sem kapna többet 200Ft-nál.

Amúgy is a körömlakkok ideje kissé lejárt.

Talán kislányok körében még elmegy.

2015. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
elég olcsón, használt körömlakkot nem vesznek az emberek
2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*elég olcsón tudnád csak eladni
2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

krémmániára regisztrálj be, ott lehet eladni használt cuccokat. körömlakkokat is szoktak venni, én is vettem, tökéletes állapotút.

opikat akár egy ezresért is eladhatod, ha 1-2-szer használtad. a többi 2-400 ft-ért simán mehet.

kedves 4-es, mi az, hogy a körömlakkok ideje lejárt, és csak kislányoknál még elmegy? rengeteg felnőtt nő lakkozza hagyományos lakkal a körmét...

2015. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Így mint 11 éve műköröm építő ez a tapasztalatom.

A felnőtt nők illetve tinik a gél lakk shel lakkot részesítik előnyben mert nem jön le két mosogatás alkalmával mint a körömlakk.

A kislányokra pedig a 10-14 éves korosztályt lőttem be.

Mint írtam ez a tapasztalatom.

2015. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 OlivO válasza:
100%

Műkörömépítő azt hiszed, mindenki műkörmöt hord, az orvos meg azt hiszi biztos, csak beteg emberekből áll a világ.

El tudod adni, ha nem régiek, de sok pénzt ne várj értük. Krémmánián el tudod passzolni, sőt ott más kozmetikumot is, de fotó is kell róla. Mondjuk én látatlanban nem biztos, hogy olcsót vennék, OPI-val jobbak az esélyeid, de a többi hamar tönkremegy, egy év alatt.

2015. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A géllakk nem műköröm!
2015. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!