Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El szeretném adni a körömlakk...

El szeretném adni a körömlakk "gyűjteményem" rengeteg, van és mindenféle típusú: opi, essence, rimmel london, loreal, miss sporty, color rama, moyra, catrice, NYC, meg ilyen név nélküliek. Ha ezeket eladnám mennyit érne?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 15:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 De a lényeg ugyanaz...
2015. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

lehet, hogy sokan részesítik előnyben a géllakkot a felnőtebbek körében, de a környezetemben és a neten olvasottak alapján sokan vissza is térnek a hagyományos lakkozáshoz. egyszerűen sok embernek nem bírja a körme, mert elvékonyodik, és persze sokan vannak, akik szeretik gyakran váltogatni a körmük színét, és nem hetekig ugyanabban a színben hagyni. ha megnézel körömlakkos véleményeket, pl. a krémmáninán, láthatod, milyen korosztály véleményezi őket. rengeteg a 25+ feletti. nem hiszem, hogy ők kislányok lennének.

amúgy nem értem, minek kellett lepontozni, kedves műkörmös? csak mert leírtam, hogy a felnőttek is szoktak lakkozni, és nem mindenki géllakoztat? gagyi viselkedés.

2015. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
ja és 1 réteg alapozó + 2 réteg színes + 1 réteg fedőlakk nem jön le két mosogatástól. pláne, ha gumikesztyűben mosogatunk, ahogy elvileg kellene is...
2015. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
most kajak, az utolsó válaszomon ugyan mi a 0% hasznosság? :DDDD nem is értem. valakinek bántja a kis lelkivilágát, ahogyan lakkozom a körmöm, vagy hogy gumikesztyűben végzem a házimunkát, vagy hogy nem pattog le a lakk a körmömről? tiszta nevetség nyominger aki ezért lepontoz. :DDDD magát minősíti.
2015. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D :))
2015. márc. 22. 02:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem a gél-lakkot és a körömlakkot is.

Gél-lakk nélkül nem tudom megnöveszteni a körmöm. Utána meg mikor már hosszabb, 2 naponta más színt kenek fel, az gél-lakkból nem lenne gazdaságos.

Akinek a gél-lakktól elvékonyodik, tönkremegy a körme, az vagy nem jól csinálja, vagy még a régi, lereszelős változatot használja.

Én otthonra vettem magamnak készletet, amiben 1 lépéses lakk volt, ezeket nem kell reszelni, hanem körömlakklemosóval leoldhatók, 10-20 perc alatt kész a 2 kéz. Ettől nem sérül a köröm, mert nem éri semmi mechanikai hatás.

Nekem fura volt ez a kérdés, én sem vennék használt lakkot. Ne érts félre, nem feltételezem, hogy beteg vagy. Csak egy ismerősöm mondta régebben, hogy neki is van körmös készlete, szépen dolgozik vele, de még pénzért sem csinálja meg a barátnői körmét, mert a körömgomba nem játék, és nem feltétlenül látszik, így ő is átadhatja, de valakitől meg is kaphatja a betegséget. Erre azelőtt nem gondoltam, de teljesen korrekt, ha belegondolunk. Kozmetikai cuccokat nem cserélgetünk, max. iskolás lányok, de visszagondolva én akkor sem cserélgettem ezeket. Se körömlakkot, se púdert, dezodort, semmit, ami a bőrünkkel érintkezik. Én más fésűjét sem használom.

De a főbb ok, hogy gyakran veszek színeket, és a Rossmann-ban, dm-ben akcióban 3-4-500 Ft-ért lehet kapni rengeteg féle lakkot.

Miss Sportyt vettem múlt héten kb. 450-ért.

Tavaly a Rimmelek 299-ek voltak. Azért ez nem százasbolti minőség. És ha ennyiért van totál új, akkor miért adna ki bárki majdnem ennyit egy használtért? Talán akkor, ha több ezres lakkod van, de én ilyeneket nem veszek, nem költök 3-4 ezret egy körömlakkra.

Még egy, ezt egy női magazinban olvastam: a körömlakkok minősége kb. 1 év után lejár. Én próbáltam keresni az üvegen vmit, de nincs rajta. Viszont tapasztalatból szerintem sokan elmondhatjuk, hogy tényleg, néhány hónap után több márka is besűrűsödik, nehéz vele dolgozni. Ezért sem venném meg, ami már használt, félig kiürült, és ki tudja, hány éve áll a polcon.

Biztos lesznek, akik nem értenek egyet ezzel, de ez az én véleményem, nem kell mindenkinek ugyanazt gondolnia.

Ja, még vmi: hogy gondoltad eladni? Boltba tuti nem veszik be sehol. A postaköltség többe kerülne, mint maga a lakk. Szóval max. a saját városodban tudnád hirdetni. De talán a barátnőid körében kéne először próbálkozni.

2015. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
van egy csomó eladásra-cserére specializált oldal, vaterán-olx-en túl is, ott a gardróbcsere, a krémmániás eladó szekció... simán lehet kozmetikumokat is eladni, de nyilván le kell fertőtleníteni. ennyi. körömlakkal mondjuk ja érdemes vigyázni, mert hamar megromlik, használt szempillaspirált sem vennék, de mást simán, vettem is már. körömlakkot is.
2015. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!