Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Moyra vagy CN one step gél lakk?

Moyra vagy CN one step gél lakk?

Figyelt kérdés
CN-nel és Moyra-val is dolgoztam már. Érdekelne, hogy ki melyiket használja, milyen tapasztalatai vannak?

2015. márc. 31. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én igazából a CN-re esküszöm :D és abból is a klasszikusra, az sokkal tartósabb mint a one step, vagy az easy. Ha pedig ezeket használom, akkor is base és top is kell. Azért szeretem a CN lakkokat, mert szépen pigmentáltak és tartósak, szépek! Remélem hogy tudtam segíteni :)
2015. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!: )
2015. ápr. 3. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen CN! Én használom a one stepjüket is, nincs vele gondom.

Az élzárás és az előkészítés, amin elbukhat az ember, de ha mindent megfelelően csinálsz, neked is szép tartós lesz.

2015. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindkettőt próbáltam. Nekem a Moyra jobban bejött, de csak azért mert a CN nagyon sűrű. Moyra lakkal könnyebb dolgozni ( szerintem ).
2015. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!