Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani igazán jó...

Tudnátok ajánlani igazán jó szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell hogy göndörítsen,meg dúsítson.

Hosszabbítson inkább,legyen könnyen felvihető és ne legyen összetapadt szempillám tőle.

Túl sokat kérek?Eddig egyik se vált be,pedig elég sokat kipróbáltam és voltak közte igen drágák is.

Nektek van ami bevált?


2015. jún. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kérsz sokat :)) Avontol bármi! Nezelodj! Mind tudja:)!
2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óóó azon már túl vagyok.AVON Oriflame mind megvolt már,de egyik sem adta azt az eredményt,amit én várok. :/
2015. jún. 14. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem Rimmeles van, 3D pillákat csinál,hosszít:) Amúgy én szeretem,egy próbát megér,és még csak nem is drága!
2015. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Maybelline Colossal Volume Smokey Eyes a kedvencem, illetve a Catrice Better Than False Lashes Ultra Black-je.
2015. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!