Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szépérzékkel és kézügyességgel...

Szépérzékkel és kézügyességgel megáldva, tanfolyam stb nélkül meg tudom csinálni otthon a saját körmömet gél lakkal?

Figyelt kérdés

Eddig körmöshöz jártam épített zselét csinált de szeretném magamnak megoldani.

Mi az ami tuti kell hozzá?


UV lámpa, gél lakk, zsírtalanító jut eszembe...


2015. júl. 6. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el géllakkoztatni, és figyeld meg, hogy mit hogyan csinál a körmös.
2015. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gyakorlás kérdése, de igen, meg lehet csinálni. Közel két éve én is magamnak gél lakkozok otthon, mindenféle tanfolyam elvégzése nélkül. Vannak youtube-n nagyon jó videók ahol bemutatják a lépéseket és a szükséges eszközöket is, én is főként onnen tanultam meg.

Ami mindenképpen kell: bőrfeltoló kaparó, reszelők - bufferek, portalanításhoz egy kefe, előkészítő folyadékok (én 3in1 primert használok) alap&fedőlakk, színes géllakk, fixáló folyadék,illetve UV lámpa

2015. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kombinált uv/LED lámpa legyen,narancsfa pálca,fém körömágybőr feltolo,clarasept kéz fertőtlenítő spray,nail prep,primer(savmentes vagy savas),180-as buffer,180-as vagy 100/180 reszelő,átlátszó alaplakk(crystal nails builder base,sens base gel),géllakk színek amilyet akarsz(crystal nails,essaco nagyon jók) fényzselé. Gellakkozáshoz ennyi kell nagyjából,ha akarsz veszel meg díszítőket,vagy lakkleoldo folyadékot. Nézd meg szépséglaboron,ott is vannak jok és főleg a crystal nailst ajánlom.
2022. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,és még fixáló spray is kellhet igen.
2022. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!