Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen piercinget Magyarországo...

Ilyen piercinget Magyarországon hol tudnék venni? (orrkarika) bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]

Valamint ennek van valami speciális neve, vagy csak simán karika néven fut? Golyózáras?


2015. júl. 8. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima karika. Általában a neten tudsz ilyeneket rendelni, magyar oldalakról (is), mert én eddig egyik ékszerüzletben sem találtam normális karikát, pedig a honlapjukon nagyon reklámozták őket. Na mindegy.
2015. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én golyózáras karikaként is ismerem. :) Igen internetről tudsz rendelni, de nálam például van egy Apacs nevű testékszer bolt. Ilyesmi helyen is megnézheted.
2015. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Apacsban semmi ilyen nincs :D Nagy szar az egész, közben reklámozzák hogy van
2015. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.😃

Nálunk is van Apacs (Győr),jó ékszerek vannak ott, de ilyesmit még sajnos ott sem láttam. :/

Mindegy,akkor marad a netes rendelés. 😔

2015. júl. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!