Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok ennyi smink...

Szerintetek sok ennyi smink mindennap suliba 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
smink: alapozó,korrektor,műszempilla (olyan, ami 1-2 hónapig fent marad, aludni is lehet benne, nem kell leszedni), vékonyan szemtus felülre.
2010. márc. 9. 19:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

sok.

suliba ki lát?

isteneeem:w

2010. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

húúú a mindenit. ez tényleg sok. 14 évesen, suliba FŐLEG !

19/L

2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
én is minden nap így járok, csak nekem van még fekete rúzsom is.... 12/f
2010. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Kislány vagy még, hiába akarsz nagylánynak látszani, csak nevetségessé teszed magad a sok hülyeséggel. Semmi szükség alapozóra 14 évesen, majd 10-15 év múlva talán. Korrektor rendben, az kell a bőrhibákra. Műszempilla ocsmány és felesleges főleg ha nagyobb, dús fajta. Tus 14 évesen vicces. Ezekkel csak azt éred el hogy egyre csúnyább lesz a bőröd, ráncosodni fog és több bőrhibád lesz.
2010. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

alapozó azért kell, mert a korrektor néha nem elég, de nem mindig szoktam használni, attól függ... műszempilla azért kell, mert szempillaspirállal is rövidek a szempilláim -.- igaz hogy dús, de nem annyira, és nem is extra hosszú, szempillaspirált nem is használok, szépen fel van rakva és sokáig elég :) szerintem a tus szebb mint a ceruza, nekem jobban bevált, könnyebb felvinni. nem szoktam teljesen kihúzni olyan cicásra, csak a szemem végéig, "sarkáig" (bocsi a hülye fogalmazást XD)

nyugodtan lehet még írni véleményeket, kíváncsi vagyok :)

2010. márc. 9. 20:09
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

szerintem is sok.korrektor teljesen oké,sőt néhány esetben az alapozó is.A tus fölösleges,a műszempilla meg teljesen fölösleges:szerintem csúnya de nagyon és fölösleges puccba vágni magad.Ez csaka a suli!

(buliba oké)

2010. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem tudoom miért csúnya a műszempilla :O 100x jobb mint a szempillaspirál szépen különállnak a pillák, nem csomós és nem kell mindennap újrakenni a szempilláimat :) ráadásul nekem szakember csinálta, szóval olyan mintha saját lenne :) de tényleg nem olyan extra hosszú!
2010. márc. 9. 20:27
 8/28 anonim ***** válasza:
A műszempilla még hétköznapra is túlzás, akárhány éves is az illetője, nemhogy egy kislánynak. Szerintem sok.
2010. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a műszempilla túlzás! De a többi oké ha nem feltűnő és természetesn.
2010. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Mert belehalsz, ha rövidebbek a pilláid vagy mi?

Még nagyon gyerek vagy, egyáltalán nem ezzel kéne foglalkoznod.

Bőven elég a korrektor/alapozó, nem kell, hogy már 10 évesen a k urvát játszd.

2010. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!