Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál és...

Melyik szempillaspirál és korrektor a legjobb?

Figyelt kérdés

Olyan szempillaspirált keresek, ami nem nagyon erősen látszik, de azért látszódik, nem csomósodik és árban is megfelelő.

Korrektorból meg olyat, ami nem káros és elfed kisebb pattanásokat.

És lehetőleg mindkettő kapható legyen a Dm-ben, Rossmannban vagy a Müllerben.


2015. aug. 21. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Legjobb korrektor a FÖLDÖN a Catrice-től a camouflage korrektor,kis tégelyes kiszerelesben van.mindent eltuntet:D
2015. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb spirál a sárga Lovely. Nekem rövid, egyenes pilláim vannak, és ez az egyetlen spirál, ami hatalmas dús, fekete szempillákat csinál belőle.

Korrektor: Catrice , amit az első írt.

Rossmann-ban lehet őket kapni.

2015. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodok, és nem a kérdésedre válaszolok, de én is szerettem volna kiírni egy hasonlót, csak abban az a kérdés, hogy melyik ALAPOZÓ a legjobb? Ha Catrice korrektort ajánlottatok a kérdezőnek, akkor ennek a márkának melyik alapozója a legjobb? :)
2015. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kipróbálom, amiket írtatok.
2015. aug. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!