Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Most van egy Maybelline Lash Sensational szempillaspirálom, de már kifogyóban van. Tetszetni tetszett mert tartós volt és szerintem szép pillákat is csinált, ha előtte egy kicsit "letisztítottam" a keféjét mert egyébként sok festéket vett fel és összeragadtak a szempilláim. Ha kifésültem meg letisztítottam a kefét is akkor egész szép lett az eredmény viszont ìgy elég sok termék veszett kárba. Előtte volt egy Avon Supershock spirálom, a kék dobozos (nem biztos hogy így hívják), de az nem tetszett. Most szeretnék kipróbálni egy újat, ami tartós és íves, dús, hosszú szempillákat csinál.
2015. aug. 21. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam a Lancome spiráljai a befutók :)
2015. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!