Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is sokat 'dob'...

Szerintetek is sokat 'dob' egy lányon a szempillaspiral?

Figyelt kérdés

Amikor használom, akkor úgy érzem, hogy sokkal szebbek a (sötétbarna) szemeim :)

( es természetesen nem 5 rétegben használom, hanem normálisan es nem lesz darabos a pillaimon :D)


Más is van ezzel igy?

Fiuk, ti eszreveszitek? Vagy ha nem is tudjatok megmondani, hogy pontosan mi az, ami miatt mas a lány, de az feltűnik, hogy pl szebbek a szemei? :D



2015. aug. 29. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen így vagyok ezzel :D szerintem is sokkal jobban kiemeli a szemet, ami szép látványt tud mutatni.. de hát végül is erre való :D

19/l

2015. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Nagyon sokat dob:) Ha nem is teszek fel sminket, spiralt akkor is hasznalok:) Nyitottabba es oszintebbe teszi a tekintetet. Oda vonza a szemeket:)) Kicsit kislanyos cukisagot kolcsonoz, ami minden korban jol all:)) Imadom!:) 16/l
2015. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem mindig tűnik fel egy lányon :'D

Inkább a világos szeműeknél szoktam észre venni.

15/F

2015. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. egyik barátnőm szőke, kék szemű, szempillája is szőke, na rajta nagyon sokat dob. másik barátnőmnek alapból nagy, barna szeme van hosszú fekete pillákkal.. rajta nem annyira látszik, mert neki alapból is olyan, mintha ki lenne festve.
2015. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem ígyis nagy szempillám van, én nem szoktam :D
2015. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsik a szemeim, ráadásul szemüveges is vagyok, szóval egyáltalán nem lehet észrevenni rajtam a szemspirált...:/
2016. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta festem kisebbek lettek a szempilláim :/ Én is szemüveges vagyok, sajnos annyira nem látszik :(
2016. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rajtam egyáltalán nem látszik.
2016. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem csúnyább vagyok tőle.
2016. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen szebb lesz a szemed mivel keretezi a fekete hosszu pilla, sokkal nőiesebb formát ad a tekintetnek a hosszu dús pilla mindig is a nöiesség jegye volt akár a telt ajkak, egy kis spirál szájfény már sokat dob.
2020. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!