Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a velemenyetek arrol ha...

Mayacska maja kérdése:

Mi a velemenyetek arrol ha egy lany sminkeli illetve nem sminkeli magat?

Figyelt kérdés
nos, en nem sminkelem magam vagyis 0,0% alapozo,puderek meg ilyenek, csakis rimmel,es semmmi tusvonal meg ilyen festekek vagy tudom is en mik azok, nem tudom megcsinalni, zavarna is es nem szeeretem.. viszont ugye ettol nekem nm olyan tokeletes az arcoom mint masnak es van egy kis anyajegyem az se tunik el es hat na, nem tokeletes tudjatok, nincsenek patttanasaim halistennek de akkoris, leteznek borhibak, ezert nem hiszem hogy a fiuknak en is tetszem.. csak ok mert nekik tenyleg tiszta egyenes az arcuk a suli wcben is minden szunetbe igazitgatjak meg minden, mit tegyek? en is probaljam festeni magam? habar nagyon utalom! vagy maradjak ilyen es ne legyen soha pasim? 16/l,valaszokat kaphato privibe esetleg? johet komment is persze

2015. szept. 15. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan felnőtt vagy próbálj meg úgy gondolkozni. A pasik persze, hogy a "tökéletes" lányokat veszik észre először. A helyzet fordítva is így működik, nem szoktak a kamasz lányok egyszerű fiúk után futni, mert az nem menő, meg a tököm tudja.

Ha akarsz sminkelni akkor sminkelj, ha nem akarsz akkor ne tedd. De ha azt hiszed, hogy azért nincs pasid mert nem töltesz minden szünetet a húgyszagban való sminkeléssel akkor komoly problémád van.

2015. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha utálod, ne fesd ki magad. én sem sminkelek, régebben sminkeltem ugyan, de azt is csak azért, mert magamnak több kiló malterral a fejemen jobban tetszettem(akkoriban úgy elviselhetőbbnek tartottam az arcom). mások, főleg fiúk miatt eszedbe ne jusson feleslegesen tönkretenni a bőröd. ha valami tényleg nagyon nem tetszik magadon, korrigálásokkal elfedheted(bőrhibákra vannak azért elég jó alapozók, kifejezetten problémás bőrűeknek is vannak), korrektor is van. nem kell egyből tusvonal, szemcerka, szemfesték, rúzs és a társai. de tényleg csak akkor tedd fel a kevés sminket is, ha magadnak úgy jobban tetszel. én is szoktam színtelen mattitó púdert használni, nekem más a bőrtípusom, mint neked, nekem ez az ideális. de csak ennyi. nem akarok érettebbnek tűnni a koromnál.
2015. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem kell sminkelned, ha kényelmetlennek érzed, és inkább ne sminkelj, mint hogy sz-rul csináld meg. Szerintem ennyi idősen abszolút nem kell, nyilván ha olyan bőrhibáid vannak, amik nagyon zavarnak, akkor esetleg, de mivel azt írod, nincs csúnya bőröd, szerintem bőven elég a tusvonal. Nagyon sok lány nem sminkel, és a pasik abszolút lesz-rják, sőt, amennyire hallom, sokaknak még jobban is tetszik a természetes arc. Pasi miatt sose változtass semmit magadon, egyik se éri meg, hogy miattuk fáradozz.

:D

2015. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!