Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alverde márkájú alapozók...

Az alverde márkájú alapozók nem ártanak a bőrnek? Jó fedésük van?

Figyelt kérdés
Mert elvileg ásványi anyagokból készültek, de némelyikben alkohol is van (ami nekem nem jó). Igazi alapozót nem akarok használni, mert kissé problémás bőröm van (miteszer, pattanás ritkán) de a fedése azért jó legyen, eddig garniernek a pure activ bb krémét használtam, ami nem rossz, de nem is a legjobb, és már meguntam

2015. okt. 28. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ha problémás a bőröd akkor pont normális alapozó kéne rá, nem? Mármint pl Clinique és társai. Az Alverde nem olyan rossz összetételét nézve, de a fedése nulla. Pont mint a legtöbb olcsó alapozónak. Így meg értelme nincs egy alapozónak, ha semmit nem fed.
2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :)
2015. okt. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!