Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A douglasban veletek is...

A douglasban veletek is bunkók/lenézőek az eladók, ha olcsó terméket vesztek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a douglasban ha keveset költök (500-1500) akkor az eladók nem is köszönnek meg tiszta flegmák a pènztárnál.

Ellenben amikor nagyobb összegben vásároltam ott,akkor kedvesek voltak, köszöntek is.

Szerintetek van összefüggès?

nyilván nem akarom kollektívan szidni őket,csak a városomban kivètel nèlkül ezt tapasztaltam.


2015. dec. 18. 17:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

pl ott az yves rocher márkabolt. ha csak egy 800 forintos sampont veszek,akkor is nagyon kedvesek velem,pedig ott is vannak dragabb cuccok.

oda szivesen megyek,ellenben a douglasban konkrètan láttam ma hogy vizslatnak az eladók ilyen lesajnálóan. utána meg a tipikus műmosollyal szolgáltak ki(3-an is álltak ott,mindegyik úgy nezett rám mint a leprásra)

2015. dec. 18. 18:00
 2/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én ilyet nem tapasztaltam, de ha veled előforult, nyugodtan bepanaszolhatod a kiszolgáló munkatársat.
2015. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor visszanéznék nekik egy ugyanolyannal. :D

Nem, amúgy.. Mosolyogni kő', mintha nem zavarna, csak őket minősíti.

Egyébként tényleg felháborító...úgy kb. mindenhol van 1-2 ilyen eladó.

2015. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam ilyet.
2015. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sose vásároltam semmit, mindig csak szaglászni mentem, mégsem tapasztaltam semmi ilyet.
2015. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sose tapasztaltam ezt egyik üzletben sem. Mindig segítőkészek voltak, akkor is ha olcsó termékért mentem, akkor is ha luxus kategóriájút vettem.

Sőt, a héten úgy mentem be, hogy előre közöltem, hogy csak színt szeretnék próbálni, mert nemsokára utazom és reptérén szeretném megvenni a dolgokat (azért mondtam, mert sokan voltam és nem akartam úgy feltartani őket, hogy nem vásárolok), ennek ellenére 2 sminkes csaj is leültetett és ő maga próbálta ki rajtam a terméket.

2015. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,sőt... csak kíváncsi voltam egy termékre ,és egy raket mintát nyomtak a kezembe ,a férjem sem menekült:)
2015. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva én a Douglasban csak 3000 Ft felett szoktam vásárolni, szóval ebből még nem volt lenézés, de egyszer egy szerencsétlen lépés miatt napokig iszonyatosan fájt a lábam, és csak sportcipőben tudtam mászkálni. Ugyebár sportcipőhöz az ember nem húz fel nagyestélyit, én is farmer-póló kombóban indultam útnak, és éppen úgy alakult, hogy rúzst akartam venni, a Chanel és az Estée Lauder pult közt álldogáltam, időnként sokatmondó pillantást vetettem az eladókra, de egyik sem jött oda. Gondoltam mégsem fogok odamenni, hogy valaki adjon már nekem egy darabot ebből a rúzsból, mert úgy érzem, ezen a szinten nem nekem kéne könyörögni. Rá egy hétre visszamentem magassarkúban, valamivel csinosabb felsőben (hozzátenném, hogy az előző heti sem egy kinyúlt, agyonmosott sportpóló volt), már száguldott is hozzám a csaj, hogy mibensegíthetekmiregondoltálkineklesz? Tündéri volt, segítőkész, de azért rendesen bökte a csőröm, hogy sportcipőben nem feleltem meg nekik.
2015. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Jézusom, 8-as, nagyon lealacsonyító lett volna szólni? Ha nem nyalják a segged, megáll a világ?
2015. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 9-es, nem erről van szó. Rajtam kívül egy darab vásárló volt a boltban, akivel szintén egy darab eladó foglalkozott. Három eladó csak álldogált, nem pakoltak vagy ilyesmi, csak unottan néztek ki a fejükből, az egyik feltűnően sóhajtozott. Emellett megszoktam, hogy ha nincs épp tömeg, akkor a Douglasban valamelyik eladó mindig odajön megkérdezni, hogy miben segíthet.
2015. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!