Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A douglasban veletek is...

A douglasban veletek is bunkók/lenézőek az eladók, ha olcsó terméket vesztek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a douglasban ha keveset költök (500-1500) akkor az eladók nem is köszönnek meg tiszta flegmák a pènztárnál.

Ellenben amikor nagyobb összegben vásároltam ott,akkor kedvesek voltak, köszöntek is.

Szerintetek van összefüggès?

nyilván nem akarom kollektívan szidni őket,csak a városomban kivètel nèlkül ezt tapasztaltam.


2015. dec. 18. 17:56
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Mondjuk így belegondolva hozzám se mindig szoktak odajönni, de nem is bánom, legtöbbször úgyis csak nézelődni megyek :D

Bár egyszer mondtam az egyiknek, hogy melyik alapozót néztem ki, és még majdnem leugatta a fejem, hogy az nem az én bőrömre való. Ettől függetlenül segített, meg kedves volt, csak nem hitte el, hogy én jobban ismerem a bőrömet, mint ő :D

2015. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
1-2 éve szüleimmel bementünk a Douglasba, mert vettünk nekem egy parfümöt. 2 dolgot tudni kell rólunk: nem megyünk be "csak úgy" egy boltba, mert nincs jobb dolgunk és iszonyú nehezen választunk parfümöt. :D És mèg valami. Nem szeretünk feleslegesen túlöltözni, ez pedig egy péntek délután volt. Szóval egyből jött egy eladó, hogy mit szeretnénk, elmondtuk neki, mutatott párat, mondtuk, hogy jó akkor ezek közül választunk és visszament a többiekhez. Miközben szagolgattunk elkaptam a pillantásukat. Ez a lenéző, minek szagoljátok, úgyse veszitek meg. Végül döntöttünk és egy Versace parfümmel odamentünk, hogy akkor ezt kérjük. 13.000 Ft volt. A fej amit vágtak...biztos az járt a fejükben, hogy ezek most tényleg megveszik?? Utána próbáltak kedvesek lenni(kaptunk mintákat, még a törzsvásárló kártyát is kiváltottuk), de annyira mű volt az egész, és annyira erőltetett, hogy azóta sem voltam ott. Mert nem visz rá a lélek.
2015. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszi,örülök,hogy más is tapasztalta már ezt.

a kérdés kiírása után még úgy hozta a sors,hogy beugrottam egy opi lakkért mert a müllerben nem találtam, máshol meg nem lehet kapni itt a környéken.

na szóval megint ott volt az a nő aki a múltkor a pénztáros volt. megint meresztgette rám a szemeit. kicsit olyan érzésem van,hogy túl "csöves" vagyok én oda. mert ahogy elnéztem az eladók is ugye full alkalmi sminkben vannak,csinosan öltöznek.

én meg csak alkalmanként sminkelek és szintén inkább sportosabb vagyok.szóval szerintem kerülöm mostmár azt a boltot mert komoly komplexusaim lettek tőle:D tényleg úgy éreztem ott köztük magam mint egy hajléktalan. pedig szerintem nem vagyok bányarém, van régóta barátom, meg előtte is voltak jelentkezők.

na mindegy...:D még írok ha mégis mennék és tapasztalok valami pozitívat

2015. dec. 24. 10:45
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Douglasban mindig adtak mintát, akkor is, ha csak egy olcsó arcpakolást vettem.


Szerintem ezt beleképzelitek. Nekem egy darab márkás ruhám sincs, kövér is vagyok, nem is mindig vásárolok, ha bemegyek valahova, és pláne nem drágán, soha senki nem váltott titkos pillantásokat a munkatársaival, hogy lenéz. (Volt, amikor nem volt önbizalmam, és azt hittem, minden röhögés, nézés rólam szól.)


De most, hogy belegondolok, sokszor vásároltam a Douglasben, parfümöt még soha. Megveszem online jobb pénzért. Oda csak "szagolni" járok be, bár náluk sem olyan nagy a kínálat. Mindig ott terem valaki mosolyogva, hogy ha kell segítség, csak szóljak. A 13.000 sem olyan sok, pláne egy márkás parfümért, hogy leessen valakinek tőle az álla.


Amit még nem értek, hogy az, hogy milyen összegben vásárolsz, csak a végén derül ki. Pénztártól való távozás után hogy lehet valaki flegma vagy kedves veled? Hogy mosolyog-e, ha elköszön?

2015. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Voltam a Douglasban és pont eszembe jutott ez a kérdés, és amit a kérdező ír a "sportosabb öltözködöm, ezért nem vesznek komolyan" összefüggésről. Most kifejezetten ez a hipster, sportcipős, szaggatott farmer, bő kötött felső a divatvonal. Ebben az üzletben az emberek jelentős része gy nézett ki tegnap, és a ruházatukból nem lehetett eldönteni, hogy márkásak vagy nem, így az eladók sem tudják ennyiből megítélni, hogy potenciális vásárló vagy nem.

A Müllerről annyit, hogy hatalmasat csalódok folyamatosan, ha oda megyek. Eddig Magyarországon minden üzletben kritikán aluli tesztereket találtam. Ezer éves beszáradt vackok, amikkel semmit nem lehet kezdeni.

2015. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a 13.000 Ft sok egy parfümért, de mindegy. :D Lehet, hogy másoknak nem, de az biztos, hogy a sportcipőnkből meg a kapucnis felsőnkből nem hitték, hogy ennyit költünk. És ez nem csak akkor volt így. Ismerőseim is tapasztalták ezt.

Kedves kérdező! Megjött a kedvem, hogy legközelebb csapjak egy körutat, hogy mit tapasztalok. :D Megkérdezhetem, hogy te melyik városban lévő üzletbe jársz?:)

2015. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

a kérdésben a flegma dolgot úgy értettem, hogy odavittem a kosarat a pulthoz ugye. és köszönök. semmi reakció.

"csak ennyi lesz?" meg ilyen flegma szemöldökhúzás. és akkor ugye a reklámtasakukba ilyen halálra vált arccal pakolja bele a szórólapokat . meg elmondta a törzsvásárlói dolgot,hogy asszem 6*5000 ftért kell vásárolni hogy kiválthassam..vagy vmi ilyesmi. de ezt is ilyen muszájból mondta el így olyan arccal hogy az életben nem lesz ilyened.

ezt olyan gáznak érzem. az aldiban pl mindig kedvesek az eladók,szépnapot kívánnak, mosoly. pedig ott több ember fordul meg.

amúgy a debreceni Fórum 1. emeleti üzletről van szó.

szerintem ez nem olyan nagy, lehet az a baj,hogy itt jobban szem előtt vagy..passz, másik városban nem voltam még Douglasban.

2015. dec. 24. 15:58
 18/20 A kérdező kommentje:
amúgy igazatok van lehet csak beképzeltem. de tényleg úgy éreztem magam,ahogy leírtam.
2015. dec. 24. 15:59
 19/20 A kérdező kommentje:

és ez sztem elég szar marketing,hogy úgy lépsz ki a boltból hogy végre, meg de suttyók ezek az eladók.

szóval lehet csak beképzeltem, de attól még nincs valami pozitív benyomásom az üzletről.

mert mint írtam, pl az yves rocherben is nagyon segítőkészek az eladók, azt a helyet nagyon szeretem, jobb a légkör.

2015. dec. 24. 16:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Drága kérdező! (Még mindig a kapucnis vagyok:D) Valószínű, hogy nem beképzeled, mivel én is ugyanabban az üzletben voltam. Mikor elolvastam amit írtál eléggé megdöbbentem, de akkor tényleg olyanok. Viszont most kedvet kaptam az Yves Rocher-hoz, mert eddig nem mertem bemenni oda, mert attól féltem, hogy ott is olyanok lesznek, mint a Douglasban.
2015. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!