Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink álna nekem jó (...

Milyen smink álna nekem jó ( többi oda lent )?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van (festet),barna szemem

48 kg vagyok,162 centi,14 éves.. barna bőrű szerintetek milyen smink és milyen cucok álnanak jo nekem?


2010. márc. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
barna,zöld,ezüst,arany ilyesmi gondolom én
2010. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha sötétebb barna bőröd van a világos színek nem biztos hogy szépen fognak látszani és kiemelik a szemed,a fekete viszont erre tökéletesen alkalmas.Ha esetleg a sötét hajad mellett hosszú egyenes fufrud is van a fekete füstös hatás olyan titokzatossá tesz.Nekem nagyon tetszene:)14 évesen szerintem ne hordj olyan nagyon nagylányos ruhákat,azt nem ajánlanám.:)
2010. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezüst,barna árnyalatai,fekete.Én is elég barna vagyok,és sötét barna a hajam és a szemem is,ezek jól állnak nekem:)

Talán még egy kis bronz,és arany is jöhet.

De szerintem a pinket ne akarj használni,mert az nem áll jól a barna bőrűeknek:)

2010. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ruhába fehér, vagy citromsárga

sminkben is fehér, világoszöld

2010. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezüst, fekete, rózsaszín, zöld színű szemhéjpúder. de ha csak vékonyan kihúzod felül tussal a szemedet, és megcsinálod szép nagyra a szempilláidat, meg egy kis szájfény... az szerintem jól állhat! :)
2010. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!