Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színes kontaklencsét hogyan...

Színes kontaklencsét hogyan kell választani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy színezett kontaklencsét,amit csak alkalmakkor használnék.

Konkrétan ez tetszett meg.


[link]


De van egy csomó paraméter amit nem ismerek a saját esetemben.Nem tudom hogy milyen görbülésű lencse kéne,nem tudom hogy mekkora átmérő lenne megfelelő és stb..


Ezeket ott helyben megnézik?

És ez már az én bénaságom de nem találom az elérhetőségeket hogy hol tudok bemenni egy boltjukba.


Aki már hordott ilyesmit,vagy csak ismeri hogy miként működik ez ,lenne olyan kedves és leírná az élményeit?


Köszi



2016. jan. 17. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
optikába kell menni kontaktlencse mérésre/illesztésre és betanításra...ha ez megvan, akkor tudni fogod a paramétereket és olyat rendelsz, amilyet akarsz...más kérdés, hogy mennyire fogja bírni a szemed, mert számít a lencse anyaga is
2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!