Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők minek festik ki a körmüket...

Nők minek festik ki a körmüket? Szerintem az ég világon semmi értelme.26F

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 21:34
1 2
 11/18 istván748 válasza:
de nagyon jól tud kinézni!!!
2016. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Úgy magyarázkodtok, mintha kötelező lenne.


Mert. Csak.

Mert úgy élem az életemet, ahogy nekem jó, nem ahogy 26F gondolja, hogy nekem jó.

2016. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem magyarázkodtunk, csak válaszoltunk a kérdésre.
2016. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ugyanazért, mint, amiért egyesek tetováltatnak, telenyomják az ábrázatukat szegecsekkel, vagy a malacképűek pink taréjt festenek maguknak: meg vannak győződve, hogy jól néznek ki. Pedig az estek 80-90 %-ában tévednek.

Amelyiknek karcsú, sexy keze van, annak a metálos esetleg még jól áll. Azon látszik, hogy nem valami ragályt terjeszt. De a többi, pfff :P

Aki kitalálta ezeket az ocsmány verziókat, annak gratulálok.

Van a fekete: akinek sikerült minden ujjára rácsapni a kocsiajtót. Aztán ott a barna, aki papír nélkül törölte ki. Aztán van, a mintás (általában szintén piszkosfehér, barnás, sárgás kombinációban), amit meg lexart a galamb.

A különböző zombi/dögvész árnyalatok, a gomba sárga, penész zöld, szürkéskék. A szimplán koszosnak kinéző változatok. A klasszikus veres, aki kikaparta valakinek a szemét, illetve a hús rózsaszín, akinek meg letépkedték a körmeit.

Nagy kedvencem még a napocska szemöldök, amit a legtöbben képtelenek szimmetrikusan felrajzolni és szintén keveseknek áll jól. Meg egy időben divat volt ez a szürkés feketés hullaszáj.

Lányok, kreatívan megmondom a tutit: zombi köröm, hullaszáj, szabálytalan szemöldök, piros kontaktlencse, varrat tetkók, rahedli piercing és kész a Walking Dead!

2016. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A Tengerész ***** válasza:
Mert "csak". Ugyanazért amiért fülbe, orrba, köldökbe és egyéb helyekre fémeket raknak ami mind kevésbé életveszélyes, mint tűsarkúban gyerekkel a karon futni a buszmegálló felé. Ők ilyenek, ráadásul boldogtalanok, ha nem kapják meg azt a cuki kis szarságot ami neked eszedbe se jutna, hogy egyáltalában mire jó. De hogy igazságos legyek ők meg azt nem értik, hogy mi mi a f..szt zabálunk a focin.
2016. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%
Mivel olyan ku*vák (Ténleg semmi értelme amúgy)
2016. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Fú, de idegesek mások ettől.


Nem értitek, hogy semminek nincs értelme? Az evésen, iváson, szaráson, alváson, baszáson kívül minden csak körítés.


Ha életedben csináltál, vettél valamit szimplán azért, mert tetszik, annak nem volt semmi értelme.

2016. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor te ne fesd a sajátodat.

Nekem tetszik, azért festem. Na meg könnyen letörik, ha nincs rajta körömlakk. Emiatt legalább egy réteg színtelen lakknak kell lennie rajta.

2016. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!