Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektor elfogadható árban?

Korrektor elfogadható árban?

Figyelt kérdés
Jelenleg catrice korrektorom van. Ilyen: ( [link] de nem vagyok vele teljesen megelégedve.. annyira nem fedi el sem a pattikat, sem a szem alatti karikákat. Tehát olyat keresek ami hasonló árban van, és jó a karikákra és a pattikra! :) Várom a véleményeket! :) :P
2016. febr. 20. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia! :)


Én a múlt hónapba vettem a Rossmannból egy 7,5ml Maybelline Affinitone korrektort.

Igaz, árba szinte a duplája, 1749-ért vettem, de végzi a dolgát, ahogy azt kell! :)

Megvagyok elégedve vele, eddig nem panaszkodom rá.

2016. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) utánna fogok nézni, majd max megveszem glamour napokon olcsóbban :P
2016. febr. 20. 12:18
 3/13 anonim válasza:

Nincs mit! :)

Ha gondolod, írj rám privátban és ott megbeszéljük a többit! ^_^

2016. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyébként a por állagút jobban szeretem :) valahogy a folyékony sose volt a kedvencem
2016. febr. 20. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Krémmánián az essence stay all day korrektora nagyon jó értékelésekkel van fent, nekem is ez van, nagyon jó a fedése, könnyű vele dolgozni, tartós és 949Ft
2016. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
KÖszi :) megnézem
2016. febr. 20. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen a por állagú korrektor?
2016. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Arra én is kíváncsi volnék :D
2016. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán jól használod? Ecsettel, megfelelő árnyalatban? Mert a Catrice pont olyan hogy elfed mindent még a fekete anyajegyemet is, szóval ha neked ez nem fed akkor más sem fog mert valamit nem jól csinálsz. Szem alá folyékony jobb, pl Essence.
2016. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Többször írtam már a kérdezőre, de eddig nem adott magáról életjelet!

Erős a gyanúm, hogy kamu a kérdés és egy pasi kérdez, aki lánynak adja ki magát, ráadásul feltűnően sok smiley-val!

2016. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!