Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcelan mukormot hogy tudom...

Porcelan mukormot hogy tudom eltavolitani?

Figyelt kérdés

A reszelesen kivul elegge fajdalmas melo nekem nagyon kicsi a fajdalom kuszobom...

Olvastam hogy ugy is lejon ahogy a gel lakkot is leszedik valami vatta meg alufolia az hogy van? Legyszi irjatok valamit mert nagyon idegesit :(

S-meretu de minden letezo dolog ala megy es mindenkit meg karmolok magamat is v 4-5 helyen ez a legelso mu kormom de szerintem az utolso is...



2016. febr. 22. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak reszelés.
2016. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Lereszeled a nagyját, veszel körmös boltban tipoldót, átitatsz egy vattát, becsomagolod az ujjad alufóliába, és kb 10 perc után egyenként leveszed, lekaparod a feloldódott anyagot, ha van még rajta, akkor tovább folytatod.
2016. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kulon irtam h reszelest ne irjatok...

Egyebkent elvalt a kormomrol addig piszkaltam siman lejott korom reszelo elevel es tok epp maradt az osszes kormom

2016. febr. 27. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A reszelés csak akkor fáj, ha nem jól csinálod.
2016. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem minden hogy faj ha hozzam ernek az is :D gyenge fos vagyok ez van.

De mar meg lett oldva nem varok tobb valaszt.

2016. febr. 28. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!