Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácstalanság parfüm keresésb...

Tanácstalanság parfüm keresésben. Miket érdemes próbálni, van ötletetek?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam, hogy 22 éves vagyok, egyetemista, racionális típus, de szeretem az érdekesebb, nehezebb, orientális illatokat. Tavaszra és nyárra keresek parfümöt, valami könnyedebbet, de mégis különlegeset szeretnék, nem túl édeset. Szerintem ilyen téren inkább a fás illatok a nyerőek, mert eddig amit használtam (Armani acqua di gioa) szintén az volt. Nemrég próbáltam a Bvlgari Crystalline -t, talán ez a legjobb az összes közül,amit próbáltam, de nem hiszem, hogy az igazi lenne. Az internetről rendelném, a maximális összeg 10 ezer forint lenne, amit rá tudok szánni.

Van valami tippetek?



2016. ápr. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul: fragrantica.com


Le van írva, hogy egy illat "hivatalosan" milyen, hogy milyennek érzik az emberek, milyen hasonlókat találhatsz.


Én is netről szoktam rendelni, de előbb elmegyek Müllerbe, Douglasbe, magamra fújom, és szagolgatom a nap folyamán. Volt olyan, ami első fél órában nagyon fincsi volt, utána hányni tudtam volna tőle.

2016. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Parfümériákban próbálkoztam, de mindet nem tudom végigpróbálni. A linkelt oldalat ismerem, de igazából nem tudom, mit is kellene ott keresnem, ezért gondoltam, hátha valaki tud konkrétat. Köszönöm a választ.
2016. ápr. 2. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy parfümőr tudna válaszolni,aki látna is,a kinézeted az egyéviséged.

Próbáld ki Nina Ricci-L-air du temps. 10-ezerért kapsz.

2016. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!