Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök pc esetében mit lehet...

Köldök pc esetében mit lehet tenni a bőrelvékonyodás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta szeretnék köldök piercinget. Ezért is kezdtem el az edzést. Mostanra elégedett vagyok, ideje megcsináltatni! :) De... olvasgattam a témában, majd kérdezősködtem, éd kissé elszomorodtam.


Hallottam, hogy sokaknál elvékonyodik a bőr és kilökődik a pc. Többen is azt mondták / írták, hogy ez természetes, mert "csak pár évre szól" egy piercing. Ez igaz? Nem lehet kikerülni ezt? Avagy allergia miatt löki ki a szervezet?



#bőr #piercing #kilökődés #bőrelvékonyodás
2016. ápr. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én erről köldök pc esetében még nem hallottam, hogy olyan gyakori lenne (inkább felületi piercingeknél). Nekem már évek óta megvan, és semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Egyébként ha mégis kilökődne, az ellen sajnos nem tudsz mit tenni, de szerintem ne aggódj, csináltasd meg nyugodtan. :)

2016. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez a tünet főként azoknál fordul elő szerintem akiknek a bőre érzékeny az adott fémre ,lehet hogy nem az egész bőrök hanem csak a hasuk ha tudod magadról hogy nincs kifejezetten fém allergiád akkor szerintem is megcsináltathatod :)
2016. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 valakiasokközül ***** válasza:

Azoknak vékonyodik el a bőrük, akik :

-rossz helyen, rossz emberrel szuratták (nem elég mélyre)

-allergiásak az adott ékszer anyagára (erre megoldás a titán ékszer)

-csüngős, nehéz ékszereket hordanak, így a súly 'lehúzza' a lyukat, a bőr elvékonyodik

2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!