Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A barátom szerint szebb...

A barátom szerint szebb vagyok smink nélkül, mint sminkkel. Van más is rajtam kivül aki ilyen "bókot" kapott?

Figyelt kérdés
Nekem ez azért furcsa mert én szeretem kihúzni felül a szemem, úgy kicsit magabiztosabbnak érzem magam. De mikor nincs kihúzva mindig dícsér hogy olyan szép vagyok így, neki így tetszek a legjobban. Szerintetek igaz lehet? Már többször kérdeztem tőle hogy tényleg így gondolja-e, és aztmondta igen!

2016. jún. 5. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Lehet nem jön be neki a smink.

Szerintem senki nem szebb smink nélkül, mint sminkel.

2016. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondja a párom, és ugyanezt gondolom. Utálja a festéket, azt mondja neki önmagamban vagyok szép. :)
2016. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tényleg szebb smink nélkül, pl sok lány csak tussal húzza ki felül a szemét egy csíkban, az ritkán néz ki jól úgy magában. Annál a nulla smink mindenképp jobb.
2016. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez azt jelenti, hogy rosszul sminkelsz. Egy szép alapozóval, korrekt pirosítóval, dúsabb, hosszabb, feketébb szempillákkal, szépen megcsinált szemöldökkel mindenki szebb.

Lehet nem jól csinálod a tust, vagy ha jól is csinálod, nem illik az arcformádhoz, túl erős.

2016. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
És igen, osztom az elsőt, mindenki szebb sminkel.:D
2016. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Még valami: ha te sminkben érzed jól magad, eszedbe se jusson hallgatni a barátodra.
2016. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van más is rajtad kívül. Rengeteg pasi utálja a sminket.
2016. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
biztos nem tudsz sminkelni.
2016. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindkét féleképpen megdícsér, ha sminkben vagyok, akkor azért, mert ízlésesen és szépen festettem ki magam, ha lemosom vagy nincs rajtam, akkor meg azért, mert szerinte természetesen is szép vagyok. De sose próbált meg rábírni, hogy valamit ne csináljak. Ha megyek valahova, szeretek feltenni egy minimális sminket, akárki akármit mond, így érzem magam jól.
2016. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
35%

Egy smink egy szépből csak még szebbet csinál, vagy nem sminkelsz jól, vagy a pasid ilyen masszív sminkutáló.

Ha te jobban érzed magad sminkkel, sminkeld magad nyugodtan, nem értem, miért akadsz fenn ilyeneken.


Az én párom reggel megdicsér, hogy szép vagyok, meg mikor hat kiló smink van rajtam is azt mondja, hogy jól nézek ki és milyen királyul csillog rajtam a highlighter :D Szóval, én kapok bókot mindenhogyan.

2016. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!