Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vékonyabb szemöldököt meg tud...

Vékonyabb szemöldököt meg tud csinálni a kozmetikus vastagra?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 23:39
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Ha kiszedted a szőrt, azt nem a kozmetikus fogja visszanöveszteni.
2016. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Tartósan nem, csak szőrbeültetéssel de az sem ilyen esetekben indololt, hanem ha valakinel pl betegség miatt nincs szemöldöke vagy annyira tönkre vágta. Itthon nem is tudom van-e ilyesmi, de fájdalmas ill. csillagászati az ára.

Van még a tetoválás ezt szerintem nem kell részleteznem.

DE a legegyszerűbb, ártalmatlanabb ha rajzolja. Amit egyébként kis gyakorlással magadnak is elkészíthetsz. Rengeteg ilyen termék van- ceruza, por, zselé stb. A hiányos részeket én is porral töltöm ki.

2016. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19%
Legolcsóbb és legfájdalommentesebb módszer a szemöldök feketére festése.
2016. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3: Attól vastagabb nem lesz, másrészt én pl a vilàgos szemöldököm mikor befestettem feketére, a hibák, hézagok mégjobbn làtszódtak :S

Jobb kihúzni ceruzával, vagy szálas szemöldöktetoválás.

2016. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nyilván nem vastagabb lesz, hanem vastagabbnak fog tűnni, főleg messzebbről, így ugyanazt a hatást éri el optikailag és ez a cél.

Gondolkozz mielőtt írsz...

2016. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3D-s szemöldök pótlással, henna festéssel vagy smink tetoválással tudod ezt megoldani.
2016. júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5: A saját tapasztalatom írtam le, tehát nyilván gondolkoztam. A szemöldökfestés (azaz: a szálak befestése festékkel) jobban kihangsúlyozza a hibákat, ha valakinek nem csak annyi a probléma, hogy világos a szemöldöke...
2016. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!