Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok és köldök...

Táli Dia kérdése:

14 éves vagyok és köldök piercinget szeretnék! Anyukám nagy nehezen beleegyezett de apukám nem! Muszáj mindkét szülőmnek ott lennie vagy csak elég ha anyukám van ott?

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat írjatok!

2016. júl. 12. 10:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
22%

16 pontosan elhiszem :) erre értettem hogy éretlen gondolkodású vagy, ami érthető 16 évesen ez a gondolkodás természetes .

De aki érettebb és màr szülő az máshogy gondolkodik.

Majd te is érteni fogod ha gyermeked lesz és felnőtt leszel.

Nem bantasbol írtam sem a kérdezőnek sem neked.

Minden jót😉

2016. júl. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

22 éves vagyok, bár nem tudom miért érdekel. ha idősebb is vagy nálam, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy okosabb is. 14 évesen is érettebb voltam nálad valószínűleg. :) az is mi, hogy most beírok majd egy kamu életkort? ezért felesleges volt ideböfögni egy hozzászólást...

nem értem, mi a lázadós neked abban, hogy azt mondom csináljon azt a testével, amit akar. jelen esetben csak egy köldökpiercingről van szó. nem nagy dolog. nem az egész testét akarja kitetováltatni, tündefüleket vagy mi a bánatot csináltatni, a nyelvét kettévágni...

ezek szerint az érett gondolkodás nálad kimerül az arrogancia, lekezelés, előítélet, begyöpösödött gondolkozásban.

6-os voltam...

2016. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
ahhoz külön gratulálok, hogy a válaszok hasznosságából nem esett le, hogy nem én válaszoltam neked korábban. ;)
2016. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha anyukád van veled!😉


Off: nem értem hogy 14evesen mi a ráknak kell neked pc! Ez olyan dolog hogy ha annyira szeretnéd (pc-t, tetkót) akkor azt 1,2,3,4.... év múlva is akarod. Nem?! Amugy valamelyik szalonba csak 16 éves kortól csinálnak piercinget...Na igen ez az én SAJÁT véleményem

2016. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
75%

Sziasztok! Szerintem a köldök piercinge- be nincs semmi, mert nem látszik iskolában, nem fogja senki látni!

Én is ugyan annyi éves vagyok, mint te anyukám megengedi, apukám azt mondta, hogy Miss P..*a vagyok! De nekem nagyon tetszik és ennyi! Szerintem ugyan olyan lehet apukád , mint az enyém!😊

2016. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 KattyaKönyvmoly válasza:
Én orr pc-t szeretnék jövőre, ha minden igaz, a WestEnd-ben. Muszáj ott lenni a szülőnek, mert osztálykirándulás lesz, s akkor akarom kilövetni. :)
2016. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!