Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha köldök...

Táli Dia kérdése:

Szerintetek gáz ha köldök piercinget csináltatok? 14/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok ribi még mielőtt valaki megírná! Csak azért szeretnék mert nem vagyok ékszeres típus de azért szeretnék valami ékszert és hát erre gondoltam! Meg ha amúgy sem tetszik kitudom majd venni!

2016. júl. 15. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
nekem nem tetszik a köldök pc, de szerintem nem gáz
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a köldök piercing és szerintem nem gáz. Egyik osztálytársamnak is van es tök jól néz ki.:)
2016. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz... Azért mert pár embert ezt mondja még nem az,ha neked tetszik akkor csináltass!
2016. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem is van köldök piercingem és 14éves vagyok,szerintem nem gáz, én azért csináltattam mert nagyon tetszik! És igen kitudod venni ha szeretnéd! De utánna nagyon nehéz vissza rakni..
2016. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem gáz, inkább pont az ellenkezoje, nagyon mutatós és szép! Aki szerint gáz, az irigy! Ha a szuleid megengedik, ajkor mindenképpen jó dontes ( am. egyáltalán nem is fájdalmas)
2016. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!