Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti vennétek vagy vesztek...

Ti vennétek vagy vesztek olyan sminkcuccokat, amikről nyilvánvaló hogy állatokon is tesztelik?

Figyelt kérdés
A legjobb és legminőségibb sminkcuccokat is tesztelik állatokon.
2016. júl. 25. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem veszek egy jó ideje, és le is cseréltem az összes kozmetikumom olyan márkákra amik nem tesztelnek állatokon
2016. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj rohadt nehezen találok olyan kozmetikumot ami jó a bőrömhöz/igényeimhez, így ha váltani akarok olyanról amit állatokon teszteltek kell vennem egy rakás teszt-menteset mire megtalálom ami jó, de ha elém raknánnak két mondjuk szempillaspirált (amiből egyébként azért használok AVONt mert azóta egyszerűen NINCS olyan ami hozná azt az eredményt pedig vagy már tizet megvettem és végigpróbáltam), hogy "mind a kettő pontosan ugyanolyan tartós, színű, minőségű, pontosan ugyanúgy kell használni, az egyetlen különbség hogy az egyiken állatokon tesztelték" szó nélkül felkapnám azt amit nem teszteltek állatokon, de sajnos most így néz ki nekem: "az egyik pont jó neked, pont olyan amilyet keresel, mindenben tökéletes de állatokon tesztelték, a másikat nem, de SEMMI garancia hogy jó lesz neked és egyáltalán hogy megéri kiadni érte a pénzt mert lehet venned kell még 30 másikat mire találsz egy jót" szóval... kösz de kösz nem.
2016. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köze a minőségnek az állatokon való teszteléshez, pl. a NARS, a Too Faced és az Urban Decay is minőségi (és amúgy elég drága) termékeket gyárt, és egyikük sem tesztel állatokon.

Egyébként igyekszem odafigyelni rá, de nem mindegyik termékem cruelty-free, bár ez főleg annak köszönhető, hogy itthon a fent említett márkákhoz nagyon nehezen lehet hozzájutni.

2016. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 ezt tudom, az IsaDora sem, van is tőlük egy tusom és egy 5db-os szemhéjpalettám (mindkettőt ajándékba kaptam, magamtól sose vennék ennyiért sminket) ,a baj, hogy a paletta a maga kemény 7,5 grammnyi anyagával a douglas oldala szerint (mivel onnan kaptam) kemény 8400! forint bár külföldön de itt se hiszem hogy 6000 alá menne. Egy átlag szempillaspirál pedig olyan 4500Ft körül mozog náluk, én tényleg elhiszem hogy rohadt jó minőség, de te ennyiért vennél bármit is ha SEMMI garancia hogy jó lesz és nem pénzkidobás? Vagy hogy a következő 2-4-8-30 darab pénzkidobás? De még ha ilyen átlagmárkás 2-3 ezer forintosokkal is számolunk, csak 4-et vettél hiába és már 8-12 ezer forintod repült a kukába a semmire, aza baj nekem eddig tényleg egyetlen egy olyan keféjű volt amire azt tudtam mondani hogy igen, EZT imádom, EZ tökéletes, ami sajnos AVON ők meg nem kísérletmentesek.
2016. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es, nem neked szántam a kommentemet, hanem a kérdezőnek, egyébként átérzem a helyzetedet, én a hidratáló krémekkel, és az alapozóval vagyok hasonlóképpen, kb. sehol sem találok olyat, ami megfelelő az én bőrömre, nincs telenyomva parabénekkel és alkohollal (annyira nonszensz számomra, hogy némely hidratáló krémnél kb. az első összetevőknél szerepel az alkohol), és emellett még cruelty-free is, plusz alapozónál az is szempont, hogy lehessen kapni vízihulla színben (=bőrszínem). Most nagy nehezen találtam két hidratáló krémet, ami jó (ebből az egyik mondjuk cruelty-free), illetve egy alapozót, ami úgy ahogy jó, de ez sem cruelty free.
2016. júl. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezeknél meg nem elég ha az ember magára keni a boltban mert ugye az a lényeg hogy nap közben milyen :/ Már ha talál cruelty freet és nem kell lutriból neten rendelni.
2016. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!