Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elég a szempillaspirál, vagy...

Elég a szempillaspirál, vagy hasznlájak mellé tust is?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek középiskolába.Szeretném elkezdeni magam sminkelni,kiemelni a szemeimet.Szerintetek elég a szempillaspirás,vagy mellé használjak tust is?(felül)

Szemceruzáról azt hallottam,hogy hamar elkenődik,a tus milyen hamar kenődik el?És a szempillaspirál?Tesin pl. ha izzad az arcom,nem fog lefolyni? :D

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 10. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked kényelmes:)) nekem nincs időm reggel tust használni, úgyhogy csak spirálozok. Egyébként nyilván márkája válogatja, szóval ha tust keresel, akkor ne az 1000 forintost vegyed, ink 2000 fölött. A szempillasprilál nekem nem szokott elkezdődni, pedig kb 1500ért vettem
2016. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy neked kényelmes, én hétköznapokon általában nem szórakozom vele, úgyis 500 b*zmeg lesz a vége a történetnek az esetek többségében. :D Persze, ha neked tetszik, nyugodtan használd.

Amúgy teljesen szemceruza-tusfüggő, hogy mi milyen hamar kenődik el. Pl. van egy Maybelline szemceruzám (már nem gyártják sajni :(), ez tartós, viszont a filces Catrice tusom kb. fél óra után elkenődött. Tusból egyébként vagy az Astor Eye Artist-ot vagy a L'Oréal Super Liner Perfect Slim szemhéjtust ajánlom, ezek tartósak, nálam bírják a nyári izzadást, és szép feketék is.

2016. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkin dob annyit a tus hogy megérje. Nekem rejtett szemhéjam van, fölösleges lenne szórakoznom vele.
2016. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig használok tust is. L'Oréal Super Liner a kedvenc, szép fekete, könnyű vele dolgozni, nem kenődik, kopik le. Nekem két napot is simán kibír nyáron is.
2016. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok küldönbség van a sima szempillaspirál,és a szempillaspirál+tus(vagy szemceruza) között?Vagy nem is ér annyit,inkább csak szempillaspirálozzak? :D
2016. aug. 11. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Különleges alkalmakkor szerintem a tus belefér,:)Ha hétköznapokon is használnád, akkor a jó minőségűek között nézz körül, mert van néhány ami tényleg nagyon hamar elkenődik. Maybelline, Essence, Rimmel, Loreal, ezek jó fajták. (Szerintem a vízállóak a legbiztosabbak) :)
2016. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!