Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem találok kreol bőrhőz...

Nem találok kreol bőrhőz alapozót. Miért csak fehér bőrre gyártanak? Csak az arc 2oldalára kéne, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Neken a catrice márka vált be, viszont itt a "legsötétebb" is elég világos.. nem értem miértnem lehet kreol bőrűeknek 1-2árnyalatot kidobni piacra, így h oldjam meg h ne üssön el a többi testrészemtől? Pláne h szeretem a színem de az alapozot is (ciganyos kommentet nem kérek, nem vagyok az de ha azlennék is pofátlanság lenne a szidkozódás)

2016. aug. 11. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
te beszélsz????????????, én a fehér bőrömmel nem találok, de az összes kreol szerintem talál ha bemegy egy drogériába... inkább a fehér bőrűeket diszkriminálják, mint a kreol bőrűeket... na ne csináld már, hogy nem találsz -.- konkrétan a legtöbb márka legvilágosabb alapozója úgy virít a fejemen mintha nutellával kentem volna össze magam. járj kevekesebbet szoliba, vagy ne napozz annyit aztán meg van oldva a porblémád
2016. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az előzővel.

Minden drogériában van kreol bőrre.

Rimmel, Astor alapozókból van sötétebb mint a Catriceből.

A képen az alsó sorban levő árnyalatok elég sötétek szerintem. Ha ennél sötétebb bőrű vagy, akkor pedig rendelj online

[link]

2016. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Akkor pislognál igazán, ha fekete lennél, és nemhogy itthon, de külföldön se nagyon találnál, mert alig van márka, ami feketéknek alapozót gyárt, és nem csak magukat szétégető fehér lányoknak.

Legnehezebb sötét és nagyon fehér bőrre találni alapozót, szerintem a kreol az erős közép, és ott van választék. Lehet az alaptónus nem jó, amit nézel.

2016. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még én vagyok a hibás mert kreol a bőröm alapból:D:D télen szerinted van nap? Akkor megtapsollak

Szerintem pont hogy a nem is fehér de nem is barna lányoknak van alapozo színekből sok, hát catricebe kb 5szín van mindből

Max akkor veszek hozzá bronzosítót

2016. aug. 11. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Az első mért van leszavazva? Teljesen igaza van. Nekem is hófehér bőröm van, majdnem 10 éve sminkelem magam és még most is alig van alapozó ami elég világos. Drogériában egyáltalán nincs, csak a több tízezres árkategóriában, de azokat is kb egy kezemen meg tudom számolni. Mivel nem akarok narancs fejjel és fehér nyakkal mászkálni, alapozó világosítót kell használnom ami dupla kiadás. Szóval nehogy azt hidd, hogy fehér bőrre gyártanak, mert egyáltalán nem. Gondolom normál színre gondoltál a kérdésben nem a hófehérre, ami egyébként igaz. De azt azért nehezen hiszem el hogy ha nem vagy olyan fekete mint egy néger, nem találsz alapozót. A nővérem a szolis korszakában nagyon sötét volt, és sosem volt gondja az alapozó vásárlással. Most amúgy megnéztem és a L'oreal true matchből a W7 árnyalatot lehet a boltban kapni. Az ennél eggyel sötétebb W8 árnyalatot nem tudom hogy lehet-e, de arra már sötétbőrű néger nők sminkvideóit dobja ki, azért gondolom annyira nem vagy sötét. Szóval szerintem csak nem néztél körbe elég jól.
2016. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden normálisabb márkának van millió féle árnyalata a hullafehértől a kreolig legalább. Olcsó vacakokat meg el kéne már felejteni, alapozóból nem szabad ilyesmit használni, tönkreteszed a bőröd vele.
2016. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész egy drogériába és megkérdezed az egyik eladót, hogy hol találsz a te arcszínednek megfelelő alapozót, akkor oda fog vezetni, netalántán még segít is kiválasztani a megfelelő színt.
2016. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A catrice nem gagyi márka.. nekem csak az jön be, Loreal meg hasonloktol kipattogok de ez nagyon jo
2016. aug. 14. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bementem a kínaiba, venni egyet valami "iszonyúfehér" árnyalatból (halloweenre vámpírnak), és mikor kinyitottam, kiderült, hogy mélybarna. Szóval szerintem az Ázsia center bizonyosan a Te problémádra is forgalomba dobott egy-két darab terméket, de CSAKIS a hófehér árnyalatok közt keresgélj. :)
2016. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!