Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek? Velem...

Mi a véleményetek? Velem született fehér pöttyök vannak az arcomon, és elhatároztam, hogy használok korrektort. De nem tudom, hogyha már úgyis látszik, jogy van rajtam smink, használjak e mellé barna szempillaspirált és enyhe rúzst/szájfényt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi idős vagy?

Aúgy szerintem 15 éves kortól elfogadható sminkelni, vagyis gimitől, a következőkkel:

Korrektor (bár ez szinte nem is smink HA jól használod, csak a bőrhibákra)

Fekete szempillaspirál (barna nekem nem hat természetesnek, persze nem ilyen extra drámai szempillaspirált használj :D)

Barna szemceruza a felső pillák tövébe kicsit elsatírozva fülpiszkálóval

labello

és lehet csak a mániám beszél belőlem, de akár egy kevés bronzosító is ha sápadt a bőrszíned, de azzal könnyű átesni a ló túloldalára!

2016. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
14-15 évesen már nyugodtan, bár ne rúzst szerintem, a szájfény, vagy inkább színezett ajakápoló elég (én nem labellot ajánlom, az én kedvencem a Blistex Lip Brilliance ajakápoló). Ha szőke a szempillád és nem akarod hogy feltűnő legyen akkor használj barna spirált de a fekete sem akkora ördöngősség :)
2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem még ha hagyom a bronzosítót, de nem rossz attól független.

És igen lehet a rúzs erős, viszont a labello meg beszívodik. Szerintem akkor a szájfénynel maradok, a szempillaspirálból meg enyhét használok

2016. aug. 23. 17:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah igen bocsi 14 leszek 6 nap múlva
2016. aug. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!