Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen elfogadható egy ki...

Mayuri4486 kérdése:

13 évesen elfogadható egy ki szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer használtam egy alkalomra, és tetszett, hogy kicsit kiemelte a szemem, és meg is dicsérték.

Nem fogom százszor végighúzni a szempilláimon, hanem csak egyszer-kétszer.

A helyzet az, hogy nyáron leszek csak 14, és szeretnék belőle feltenni egy kicsit a suliba, viszont nem tudom, a tanárok hogy viszonyúlnának hozzá.

Igazából eleve egy csendes lány vagyok, órán csak akkor szólalok meg, ha nagyon muszáj, így félek a reakciójuktól.

Ti mit gondoltok, rossz ötlet?



#tanár #smink #szempillaspiràl
2016. aug. 29. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nyugodtan csinálhatod 13 évesen is, ebben nincs semmi. Az viszont már más kérdés, hogy a tanáraid is így állnának-e hozzá. Alapvetően nem lenne hozzá semmi közük, de általánosban tudom jól, hogy szeretnek beszólni még egy picit nagyobb fülbevalóért vagy szolidabb körömlakkozásért is akár. Ha nem olyan feltűnő a szempilládon, hogy ki van festve, akkor szerintem nyugodtan. Ha úgy gondolod, hogy nagyon észrevennék, akkor viszont csak te tudod eldönteni, hogy vajon mit tennének a tanáraid, hisz te ismered őket. És azt is csak te tudod, hogy az esetleges beszólásokat bírnád-e. :)
2016. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors vàlaszt. :)
2016. aug. 29. 01:41
 3/9 Döme06 ***** válasza:
75%
Szia, 13 évesen nyugodtan használhatsz, én ennyi idősen még a kontúromat is kihúztam. A tanároknak nem ez nem tetszett, hanem az hogy a pólóm hátul csipkés volt, így nagyon kicsit látszott a melltartóm csatja😂 de én nem foglalkoztam velük. A neked megfelelő öltözékbe, sminkbe jársz! Nincs beleszólásuk. Ha anyukád megengedi, akkor semmi probléma. És ha nagyon erősködnek ezt mond meg anyudnak hogy világosítsa fel a tanárokat. Ó, emlékszem annó az én anyukám is nagyon sokat járt be a suliba a tanárok miatt. :D annyi hogy te csendes vagy, én nem:D nyugodtan öltözz és sminkelj úgy ahogy neked tetszik és persze ahogy anyukád megengedi! Mert azért rikító miniszoknyába meg 1 méteres tűsarkúba, 1 kiló sminkbe ne menj! Pusza
2016. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2016. aug. 29. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ne haragudj de miért vagy prűd?:) (Ne érts félre nem rosszból írtam.) Ha neked tetszik akkor tegyél magadra spirált és kész . Idegenek véleménye mit számít? Ugyse fogadod meg. A szüleid esetleg az osztálytársaid véleményét kérd ki.
2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
d*
2016. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, köszönöm. :)
2016. aug. 29. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan használd :)

én 13 évesen már tusvonalat is húztam mégsem tartott senki ribisnek mivel nem viselkedetem úgy, ez nem attól függ.

Ha jól érzed magamtól tőle simán felteheted.

21/L

2016. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtam használd, 13 évesen én is használtam és nekem nem szóltak érte suliban
2016. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!