Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mennyire vonzódtok...

Lányok! Ti mennyire vonzódtok egy jóképű inteligens scráchoz aki Paco Rabanne 1 Milloine parfümöt használ?

Figyelt kérdés
Kort írjatok !0

#vonzódás #parfüm #inteligens srác #Paco Rabanne 1 Millione
2016. aug. 29. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem lány vagyok, de a parfüm márkája mindegy. :D (Én Maxx-et használok, de Calvin Kleinra szeretnék váltani.) (15)
2016. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon :) 19L
2016. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 1 Million nem hétköznapra való, és sokan nem tudják mennyit kéne belőle használni. Emiatt kb a gagyi szinonimája lett. Én díjazom ha valakinek az ízlése túlmutat a divaton. 21
2016. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy mit locsol magára valószínűleg literszámban, ha ennyire kiemeli, annyira nem izgat.
2016. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ablak mellett ül valószínűleg nagyon,ha zárt térben,ablak nélkül már kevésbé.

Egyébként teljesen lényegtelen,hogy milyen parfümöt használsz.

2016. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú, hogy Paco Rabanne I Millione parfüm? Várj, megírom a szerelmemnek, hogy vége, mert megtaláltam a tökéletest. Viccet félretéve, egyáltalán nem érdekel, milyen parfümöt használ, inkább az intelligens részre koncentrálnék, nem arra, hogy mit fúj magára az illető. Természetesen, egy férfi legyen ápolt, legyen rajta egy illat, de hogy én körülbelül ugyanúgy vonzódnék a barátomhoz mint most, ha Axe-ról valami drága pacsulira váltana, az is biztos. Csak nem tudnék olyan jó kajákat főzni, mert arra verné el a pénzt. :D
2016. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
94%
Vajon mennyire lehet intelligens az a srác, aki még ezt a szót sem tudja helyesen leírni?
2016. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várom a továbbiakat.

Mobilról írtam , mivel nincs számítógépem .

2016. aug. 31. 03:12
 9/9 anonim ***** válasza:

A jóképűség szubjektív, az intelligencia fontos, de ne legyen tudálékos, a parfümöt meg nem ismerem, viszont az számomra taszító, mikor 10 méterről is lehet érezni. Nekem nem szempont, hogy egy férfi használ-e parfümöt vagy nem.

26/N

2016. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!