Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek milyen szempillaspirál...

Nektek milyen szempillaspirál vált be legjobban?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek?
2016. szept. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
miss sporty pump up. Olcsó és jó, egyáltalán nem pereg le a nap végére, nem teszekre egy vagonnal a szempillámra hanem előtte a felesleget letörlöm róla és úgy viszem fel. Egyetlen baja az, hogy sokat vesz fel
2016. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem az essence-nek a forbidden volume... legjobb, amit eddig kipróbéltam<3
2016. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
L'oreál Volume Million Lashes.
2016. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
L'Oréal Volume Million Lashes, Maybelline Colossal Volum' The Falsies, Lancome Hypnose. Mindegyiket azért szeretem, mert könnyű velük műszempillahatást keltő szempillákat varázsolni, szép feketék, és tartósak is.
2016. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van a szempilláimmal, dúsak, sötétek, alapjáraton hosszúak és íveltek, sok szempillaspirál bejön. Talán legjobban a Lovely Curling Pump Up.
2016. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami rózsaszínes csomagolású, lepkés asszem. Talán Astor buterfly, de nem biztos. A lényeg, hogy S alakú keféje legyen.
2016. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Essence Lash Princess szempillaspirálja vált be nekem eddig a legjobban, pedig rengeteg szempillaspirált próbáltam már, jóval drágább árkategóriákban is. Nagyon olcsó (sőt, gyakran lehet különböző magazinokban megkapni ajándékként), nem pereg, elég tartós, és nagyon szépek lesznek tőle a szempilláim. A rózsaszín változat sokkal jobb, a zöld már sajnos nem ennyire jó. Már legalább ötödjére vettem újra, és ezután is csak ezt fogom venni.
2016. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oriflames the ONE 5in1 wonder lash szempillaspirál. Hatodjára veszem újra,kedvenc lett. Szétválaszt, nem ragacsos, nem pereg le, iszonyatjó keféje van, és jó erős fekete. Az ára teljesen elfogadható, főleg ha még akciós is :D
2016. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!