Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen (nyolcadik osztály)...

14 évesen (nyolcadik osztály) alapozó/korrektor és szempillaspirál suliba sok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kevés pattanásom van:( és akármit csinálok velük, nem tűnnek el egyik napról a másikra, így valamivel takarni kell...persze délután/este az egészet lemosom alaposan.

2016. szept. 16. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is ennyit használtam 8.-ban. Csak arra figyelj, hogy mosd le, ha hazaérsz, illetve nézd az alapozó/korrektor összetevőit, nehogy olyan legyen benne, ami további pattanásokat okoz. Az összetevőknek a Krémmánia nevű oldalon tudsz utánanézni.

Egyébként ha pattanások terén nagyon súlyos a helyzet, akkor érdemes lenne elmenni egy bőrgyógyászhoz.

2016. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igazából nem sok, de jobb lenne kideríteni a pattanásosság okát. ha sok van, valószínűleg hormon gond van a háttérben.
2016. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Tinédzser vagy, a pattanások természetesek ilyenkor. Az alapozóval csak rontassz a helyzeten, mivel eltömítik a pórusokat. Használj természetes/házi készítésű arctisztítókat és légy türelmes. Ha folyton eltakarod mindenféle vacakkal az arcod, később nagyon megfogod bánni.
2016. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze tudja hogy rosszat tesz az alapozó és azt is hogy drogériákban sőt még a drágább boltokban sem fog olyat találni amit nem árt a bőrnek hanem csak a bioboltokban, illetve olyan kozmetikusnál ami egy adott "cégnél" (nem tom hogy nevezik) dolgozik, tehát a belico meg ezek, szóval bármi ami drogériás meg minden úgyis lesz benne szilikon meg kőolaj, szóval ha szép bőrt akar akkor ne használjot ilyeneket még az arclemosóba is csomó szar van, de szerintem sminket ne azért viselj mert sok pattanásod van, hanem ha tényleg szereted hordani, én azért sminkelek mert szeretem, tudok variálni kreatívkodni, azért hogy sok pattid van tényleg csak rosszabb lesz, de hát ezt mindenki tudja csak leszarja. Ha ilyen nem bio alapozót használsz meg sminket ami annyira nem baj mert a ugye a bioknak annyira nem jó a fedése szerintem akkor legalább olyan tonikot meg minden arclemosót ami bio/natúr persze ez rengetegbe fog kerülni de a szép bőrt ugye nem gondoljátok hogy ezer forintért meglehet venni? :DDD

Remélem azért valamennyire segítettem, helyesírási hibákért és szóismtélésekért bocsi.

2016. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2016. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alapozotol csak rosszabb lesz utanna, tapasztalat. Inkabb menj el borgyogyaszhoz, o majd ir fel neked gyogyszert.
2016. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok.Én is 8.-os vagyok,és szoktam használni(persze ritkán).Mondjuk nekem bio kozmetikumaim vannak nagy részben.Viszont,szerintem,ha sok bőrhibád van,akkor ne sminkelj,hanem próbáld ki a Garnier Pure 3in1 terméket.Nekem bevált.Kevesebb lett (eddig se volt sok mondjuk),és ha ki van pirosodva valahol a bőröm mattitja,illetve lemosás után puha az arcom.
2016. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gratulálok neked a garnier natur? INCI-t megnézted már?

jézusom ezektől falnak megyek

2016. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ne használj még ennyit se. Én csak korrektort használok de még néha azt sem és így is jól érzem magam, holott nekem sem tökéletes a bőröm. Inkább minden este-reggel tisztitsd meg parabén, szilikon és hasonló szintetikus anyagoktól mentes kozmetikumokkal és találd meg a bőrödnek jó krémet. Az Ilcsit nagyon tudom ajánlani, natúr kozmetikum és tényleg jó a bőrnek. A kozmetikusodtól valószínűleg kaphatsz termékmintát. Remélem megoldást találsz a proplémáidra, és ne feledd ez a hormonokkal is járhat, ennyi idősen énis sokat küzdöttem vele de ma már jóval könnyebb dolgom van.

18/L

2016. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!