Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szétválasztó, dúsító spirál?

Szétválasztó, dúsító spirál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek!

Az a problémám, hogy eddig akárhány szempillaspirált kipróbáltam, mind összetapasztotta a szempilláimat.

Elég kevés szempilláim van, ellenben elég hosszúnak mondhatóak és erős szálúak.

Milyen spirált tudnátok nekem ajánlani, ami dúsít is meg szétválaszt is?

Vagy milyen kefe formát keressek?

Alacsony illetve közép árkategóriában keresek termékeket.

Válaszotokat előre is köszönöm!!



2016. szept. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Probaltad mar szetvalasztani a pillaidat tiszta spirallal? Ha nem akkor tegyel vele egy probat, kispiralozod a szempillaidat egy regi szempillaspiralnak a fejet meleg szappanos vizben kimosod es azzal atkefeled a szempillaidat. Ajanlom figyelmedbe a Lovely pump up szempillaspiraljat neonsarga tubusu es eleg jo aron van 800ft, szilikonos kefeje van en nagyon szeretem hasznalni. :) [link]

Esetleg ha noveszteni szeretned, patikakba lehet kapni ricinusolajat, eleg egy kis uvegcsevel, eleg gazdasagos es azt is szinten tiszta spirallal felviszed este, majd reggel lemosod. :)

Remelem tudtam segiteni valamivel :D

2016. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nem irtam oda, de surubb is lesz a szempillad az olajtol, mert uj pillak is nonek tole
2016. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az Oriflame-nek a kétkefés szempillaspirálját használom. Szépen szétválasztja a pillákat, de nem igazán dúsít.

Egy álom a Volume Million Lashes, de nagyon drága (4.000Ft).

2016. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az avon BOOST IT! spirálja vált be a legjobban. Nagyon mini keféje van, így szétválasztja az összes pillám, könnyű a belső,minikhez is hozzáférni. Most akciósan 2db 1100.- ,de akció nélkül is max 800.-
2016. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilikonkefésekkel próbálkozz, nekem azok jobban szétválasztják a pilláimat, a hagyományos keféknél nálam is előfordul, hogy összetapasztják őket.
2016. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!