Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki hamis Kyle...

Rendelt már valaki hamis Kyle Jenner matt rúzst? Ha igen honnan és mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 17:18
 1/3 anonim válasza:
Csakis a [link] -ról rendelj!!! Most vettem egy rendelős oldalról 4000ért rúzst és replika... Megveszik az ebayen 500Ft-ért és képesek 4000-ért adni... A lip kit 29-30$ +szállítás illetve mivel ez meghaladja a 22$-os határt így meg is fogják adóztatni, a sima rúzsok 17$ +szállítás, szerintem nem rossz,de személy szerint nekem a Lime Crime rúzsok sokkal jobban bejöttek!
2016. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj bocsánat most látom,hogy a kérdés,hogy hamis rúzst. Hát az előbb leírtam,hogy hogy jártam. Nekem eléggé érzékeny a szám és bizsergő érzés volt amikor felkentem, majd mikor megszáradt és össze érintettem az ajkaim nagyon durván ragadtak.
2016. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. dec. 31. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!