Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan rendelhetek Oriflame-rő...

Hogyan rendelhetek Oriflame-ről? Jól értelmezem a dolgot?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

Ez alapján a kérdés alapján úgy értelmezem, hogy csak regisztrálnom kell és ennyi. Az oriflame oldalán viszont az áll: "Hogyan lehetek Oriflame Szépségtanácsadó?Bármely 16. életévét betöltött, állandó lakcímmel rendelkező személy regisztrálhat Szépségtanácsadónak. Regisztrálni csak hálózatba, szponzor alá van lehetőség. Ha szüksége van szponzorra, az alábbi linkre kattintva megadhatja az adatait, ami alapján felveszi a kapcsolatot Önnel a leendő szponzora."

Most akkor mi van? És miért kell ennyire bonyolítaniuk az egészet?



2016. dec. 10. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oriflame-ből csak tanácsadón keresztül tudsz rendelni. Ha tanácsadó szeretnél lenni akkor kell szerezned egy tanácsadót aki beléptet téged, ő lesz a szponzorod. Tudtommal nincsenek üzletek ahol személyesen is meg tudod venni mint az avonnál.
2016. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találtam olyan oldalt, ahol beírom az adataim, és akkor regisztrálhatok tanácsadónak, eszerint azt egy másik tanácsadó üzemeli, és ő beléptet engem? Ezután nincs semmi kötelezettségem?
2016. dec. 11. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy azt egy tanácsadó csinálja. Én régen benne voltam ebben de most fogalmam sincs hogy működik a rendszer.
2016. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Detto ez a bajom nekem is. Nem fogok tanácsadónő lenni, meg belépni egy MLM rendszerbe, de van egy korrektorjuk, ami nekem nagyon bevált, és szeretnék hozzájutni, de nem tudok, mert nincs az ismerősi körömben már az Oriflame-s csajszi, akitől régebben rendeltem.

Ha Budapest Nyugati környékén van vki, akitől lehet rendelni, jelezze legyen olyan kedves.

Nagyon köszi!

2017. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!