Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell szemöldököt csinalni...

Hogy kell szemöldököt csinalni? Mivel a legcelszerubbb porral vagy ceruzaval? Van akinek nem all jol? Pls valakis egitsen.

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel is és azzal is meglehet jól csinálni, a lényeg, hogy színben minél kevésbé üssön el a hajadtól, legyen minél természetesebb és számodra könnyen használható.

Én sokáig ceruzát használtam, és nagyon is szerettem, mert könnyebb volt vele a kívánt formát kialakítanom.


Viszont (és ez számomra elég nagy probléma is volt, ami miatt abba is hagytam a ceruzázást), nagyon koptatta az így is ritkás szemöldököm, így áttértem a porra. Ugyan kissé nehézkesen indultam vele, de hamar bele lehet tanulni.:)

2017. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó és egyébként szerintem nincs olyan, hogy valakinek nem áll jól a "kreált" szemöldök, csak a formát kell megtalálnia és a kellő mennyiséget, ami illik hozzá.


Youtuben is nézhetsz videókat, hogy hogy csinálják a beautyguruk. - az első voltam :)

2017. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom.. full fekete aszemoldokom es jo sok.. viszont szoke vagyok...
2017. jan. 30. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jóval világosabbat szeretnél elérni és azért kérded, hogy por vagy ceruza, akkor előbb szívasd le (én a RefectoCil-lal tettem anno) és utána használd valamelyiket. Bár, ha alapvetően a formájával nincs bajod, esetleg a leszívott szemöldököt már túlságosan is világosnak látod, akkor a színezett spirál is elég lehet neked (pl. essence vagy catrice).
2017. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szemoldok spiral+ceruza+por.

Keress ra erre "eyebrows on fleek step by step"

2017. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!