Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányokon az arctetoválás azt...

Lányokon az arctetoválás azt jelenti hogy valakinek a "tulajdona" volt?

Figyelt kérdés
Több roma lányon láttam fura arctetoválásokat, ami abszolút nem passzolt még a "sajátos" stílusukhoz sem és elgondolkoztam ezen a eshetőségen, mert szerintem nincs olyan lány aki önszántából varratna az arcára ilyen jellegtelen tetkókat. Mit gondoltok?

2022. jan. 19. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Azok a lányok túl okosak, hogy maguk eldöntsék melyik testrészükre akarják. Marad az arc, mert az látszik.
2022. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen párkapcsolat tetoválás általában NEM az arcon hanem csuklón bokán szokott lenni, vagy bikini vonalon, mell alatt.


Arcra általában ha script kerül az nők esetében olyasmi szokott lenni mint pl "gratitude", "beauty" vagy "blessed"


Vagy csak vagányságból valamit, ami "csibészes"

2022. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha az van oda írva, hogy Lajos, akkor tudod a választ. Viszont ha egy könnycsepp van ott, akkor te leszel a tulajdon hamarosan :D
2022. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!