Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok Lil Peep tetovál...

Mit gondoltok Lil Peep tetoválásairól? 𔘓🐥

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus soundcloud rapper tetkók, minden egyediséget nélkülöz és a legtöbbnek még a kivitelezése is gyatra.

Minden második mumble rapper ugyanígy néz ki, náluk már az számít egyedinek, ha valaki nincs tele sufnitetkókkal. Valakinek biztos ez tetszik, én nem tartozom közéjük.

2022. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem prolis, ahogyan minden tetkó az. Kaki emoji vagy lótuszvirág, egyre megy ha tetkóról van szó. Persze vannak akik görcsösen próbálják növelni az absztrakció fokát: "de ennek jelentése van", "de ez emlék", "de ez művészet". Ez mind csak önámítás. Ha valaki tetoválva van akkor pont ugyanarra a szintre kerül mint a legsuttyóbb nevenincs rapper.
2022. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválóként azt gondolom, hogy

nem túl szerencsés, nem szeretem ezeket a soundcloudos srácokat.



Oké, eggrészt technikailag nem verem a s€ggem a földhöz tőlük, annyira nincsenek jól megtervezve, bár láttam már rosszabbat is.


Ugyanakkor baromira rossz hatása van a többi fiatalra, mert a sok kis hülye aki utánozná, nem rendelkezik azzal az anyagi és ismertségbeli háttérrel mint ezek a srácok.

Persze, ha tudod mivel keresed meg a fizudat, van biztos karrierred, meg tudod hova tartassz az életben, persze varrassál az arcodra, kezedre, csináljuk, támogatom ha ez egy megalapozott döntés.


De ezeknek a srácoknak a tizen-húsz éves rajongói általában lóf@szt nem értek még el az életben, nincs alattuk annyi pénz vagy egy biztos szakma ami ezt a barominagy magabiztosságot indokolná.

És általában még az sincsen, hogy már mindkét karja, mellkasa, háta, nyaka már tele, és a kéz meg az arc a természetes következő lépés.

Általában a kezükkel meg az arcukkal akarnak kezdeni, mert ezek még a pulcsiból is kikandikálnak.


De ugyanakkor meg tudod, hogy ha te elküldöd őket, akkor valami felelőtlen paraszt majd a sufniban azért csak felvarrja nekik, mert kell a pénz, és lesz mellé grátisz hepatitisz is.


Mondhatod nekik, általában tök feleslegesen. Nyitott szájjal a f@sz erdőbe meg talán nem kéne berohanni, 19 évesen, 0 munkatapasztalattal...

de azér ő menne.🤔

2022. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon igazad van! Őszintén nem értem ezeket a fiatalokat pedig én is az vagyok a 22 évemmel és 18 évesen tetováltattam először de csak olyan helyre amit eltudok takarni!

Mindig azt mondtam olyan tetkót amit nem lehet eltakarni csak akkor csináljon az ember ha az anyagi helyzete fixen megvan élete végéig. Én is csináltatnék a kezemre de még nem tartok ott.. talán majd pár év múlva.

2022. szept. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!