Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás elkészülte után...

A tetoválás elkészülte után 30 nappal mennyire "veszélyes" strandra menni? Nem fertőződhet el ennyi idő után esetleg a minta nem ázhat fel?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos nincs ilyen hogy "jó a bőröm" az az UVB sugarakra esetleg jó hogy nem égsz le, de az UVA sugarakra nincs "jó bőr" sajnos ez egy gyakori tévhit, az UVA sugarak behatolnak a bőrbe sokkal mélyebben, és mivel a felhőköz és az ózin rétegen is könnyen hatolnak át ebből van a legtöbb sugárzás a föld felszínén. Viszont a 30 faktor azt jelenti hogy 30as védelem az UVB ellen, de az UVA ellen europábna minimum 10 faktor, ami így kb semmi.


Szóval az 50 faktor vagy több mindneképp, illetve vízparton óránként érdemes újrakenni, szabadban kétóránként. Szóval fertőzést kapni nem tudsz, annyi idő már eltelt de a fényvédelem sokkal fontosabb mint az köztudatban van, az UVA sugarak felelnek a bőrrák kialakulásáért, a ráncokért 80%-ban és a pigmentfoltokért is, a tetoválást pedig homályosítják. szóvala z tmindig érdemes védeni évek múlva is, ha szépen akarod tartani, illetve a bőrödre ugyanez igaz :D

2022. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Veszlélyes, mert senkit nem érdekel a tetoválásod, hogy mivel rondítod el a tested. Ha eltakarod, mindenki boldogabb lesz. 30 nap után is.
2022. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy emberek azért örzik a tetoválás kategóriát hogy mikor szolhatnak be érte valakinek? :D Ha ilyen frusztráltak vagytok légyszi menjetek el pszichológushoz.
2022. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólasokat!
2022. aug. 15. 10:19
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

13. Nem tudom, honnan ez az éles logikád. Én a strand keresőszót állítottam be, és mélységesen tetoválásellenes vagyok. Nincs ennek köze a frusztrációhoz. Az lehet frusztrált inkább, aki jódolgában nem tudja értelmesebbre költeni a pénzét, mint ilyen förmedvényeket varrat magára és a strandon másoknak mutogatja. Ez feltűnési vizsketegség, hogy ezzel mások figyelmét magukra vonják.

Nem hiszem, hogy egy pszichológus hibát látna bennem azért, mert nem értek egyet azzal, hogy a természetes testét valaki elcsúfítja és még mutogatja is nekem. Itt inkább a másikban lehet valami defekt.

Elismerésem az éles logikádhoz és következtetéseidhez, tizenhármaska!

2022. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy valaki azért varrat magára, hogy másoknak mutogassa. Biztos van ilyen, de én nem ebbe a kategóriába tartozom. Természetesen szíved joga hogy mit gondolsz a tetoválásról. Nekem tetszenek és a saját testével úgy rendelkezik mindenki, ahogy akar.
2022. aug. 16. 13:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15 Mégis mi vált ki belőled ennyi érzelmet, ha látsz a másik testén egy mintát, ha nem a frusztráltság? :DDD
2022. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:D:D
2022. aug. 18. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!