Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Állásinterjú tetoválás?

Állásinterjú tetoválás?

Figyelt kérdés
Az egyik karom végig ki van varrva. A kérdés az lenne, hogy muszáj szerintetek eltakarni teljesen az interjún, mennyire nézik szigorúan ezt? Tekintve hogy kb. 35 fok lesz szívesen mennék rövidebb ujjú ingben/blúzban. Nő vagyok. Szoftverfejlesztő állás egy közepes méretű cégnél, tehát nem banki szektor vagy ilyesmi, ahol szigorú dress code van. Félek, hogy hosszú ingben nagyon leizzadnék mire beérek (bár még rövidben is).

2022. jún. 30. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Te tudod, hogy mennyire komoly a cég, ahova jelentkezel. Ha nem is teljesen hosszú ujjúban, de egy háromnegyedesben ha könnyű anyagú, azért ki lehet bírni 1-2 órát amíg tart az interjú. De ha elegánsan öltözöl és jól teljesítesz, akkor nem hiszem hogy foglalkoznának a tetkókkal. Egy fejlesztő nem szokott találkozni a cég ügyfeleivel, így nem tudsz úgymond rossz benyomást kelteni a leendő cégről. Hajrá!
2022. jún. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság abszolút a tudás és a személyiség a fontos. Nyilván nem

Fogsz később ügyfelekkel találkozni, szóval ez az ő döntésük mennyire elfogadható számukra. Én nem titkolnám, úgy is kiderül :) Egyébként üzleti körben mozgok, pár kollégának van tetko, nem teljes kar, de néha látszik, és úgy gondolom, ez a vezetőséget nem zavarja, a szakmai tudásod és a hozza állásod számít inkább :) nyilván egy ügyfél központú pozícióban nem előnyös indulás, de a helyzetedben szerintem nem gond. Ha mutatod is, igyekezz megnyerni őket a tudásoddal :)

2022. jún. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ebben reménykedtem hogy ilyen területen nem nézik nagyon komolyan. Persze hogy kiderülne, ilyen időben már az első nap. Egyébként az előző munkahelyemen sem mondott senki semmit rá, de ott az interjún takartam. Akkor szerintem rövidebb/háromnegyedes ujjú lesz.
2022. jún. 30. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom megvolt e már az interjú. De én eltakartam mindenképpen, a hasonló helyzetekben. Neked is ezt tanácsolom. Ha felvettek meg már mindegy ha látják. De te nő vagy, neked pl. a smink ismerősebb téma. Azon nem gondolkodtál, hogy esetleg lefedd sminkkel? Az talán még jó opció lehetne és nem lenne meleged.
2022. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Előbb utóbb kiderülne es az meg nagyobb szívás
2022. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Mitől lenne az szívás? Nem köteles mutogatni a testén lévő tetoválásokat ameddig nem érzi magát biztonságban a munkahelyén. És nem bűn tetováltatni se, ha kivillan a ruha alól fél év múlva, akkor nem fogják megkövezni, mert neki tetoválása van….

Vissza térve a lényegre. Érdemes eltakarni állásinterjúkon az ilyesmit és alapból is érdemes szolidan mutatkozni. Az után, hogy már megvolt az első benyomás, megismerték a személyiségét, a viselkedését, munkáját, és kialakult (ideális esetben) egy pozitív kép, a főnök és a munkatársak szemében, az után már kisebb eséllyel lesz hátránya belőle. Sajnos sok az előítéletes ember.

2022. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül aznap lehűlt az idő 28 fokra, így maradt a hosszú ujjú ing és nem sültem meg brutálisan. Sikerült is az interjú, a munkaszerződést már rövid ujjúban írtam alá és senki se nézett csúnyán a tetkókra szerencsére. :D
2022. júl. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!