Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy érzitek, mennyire néznek...

Hogy érzitek, mennyire néznek rátok másként az emberek, miután tetováltattatok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 12:48
 1/6 Metionin ***** válasza:
78%
Semennyire, előtte is kicsit furán néztem ki, a tetkók ezen nem változtattak sem pozitív, sem negatív irányba. Dicséretet és beszólást is kb. ugyanannyit kapok akkor is, amikor látszódnak a tetkók és akkor is, amikor nem.
2023. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nálam pozitívan reagáltak, mindenkinek tetszett, azt mondták, illik hozzám. Jó sokáig vártam vele, most büszkén és szeretettel viselem őket.
2023. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán vettem észre különbséget, szerintem az emberek többségét nem érdekli.
2023. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
Nekem egyik oldalról nagyon tetszik ha vkin van tetoválás, mert dögösebb vagy szexi lesz töle. Másik oldalról pedig nagyon nem, mert néha csak egy nagy fekete tintafoltot látok a szép testrészen. Én is megdicsérek másokat jól néz ki a tetoválás, de belül úgy gondolom nélküle az ápolt bőrnek és idomoknak nincs párja.
2023. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kérdezed, de ha azért, mert tetováláson gondolkodsz, akkor sürgősen felejtsd el egy időre. Mert ha az aggaszt, mit szólnak mások, akkor neked még nagyon nem kell tetkó.
2023. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, ki mondta, hogy aggaszt mások véleménye? Már van tetoválásom, nem is egy, és sosem izgatott, hogy mások mit gondolnak róla. Viszont az tényként érzékelem. Hogy bizony vannak emberberek elég sokan, akik másként néznek emiatt rám. És attól függetlenül, hogy ez érdekel-e engem vagy nem, még egy tény marad. Pusztán erről szerettem volna kikérni mások véleményét, hogy ők is hasonló tapasztalatokat szereztek-e
2023. jún. 8. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!