Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy tetoválás?

Figyelt kérdés

Kb 100.000Ftot szeretnék rászánni ,ajándéknak szánom.

Ez mennyire lehet elég kb mekkora felületre?

Sajnos nem nagyon tudok semmit a tetkókról...

családi ajándék ballagásra és mivel én vagyok a legfiatalabb és városban is lakok engem bíztak meg a többiek (akikkel összerakjuk a pénzt) , hogy érdeklődjek. Holnap megyek egy szalonba , mi számít drágának olcsónak? Kis gyorstalpalót adna valaki?


2023. febr. 15. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő egy teljes felkart szeretne tudomásom szerint. Ez elég lehet?
2023. febr. 15. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes felkarra nem lesz elég (esetleg ha alacsony vékony lány, tehát pici a felület). Érdemes inkább 150-200 körül számolni vele, de ha egy 100asért vesztek ajándék utalványt az is teljesen jó, én legalábbis örülnék ennek ajándékként.
2023. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap volt tetováltatni, egy kb 15 centue színes mintát az alkaromra. 5 órába telt, ez 75e volt. És az csak egy olyan közepes minta, nagyon messzi van egy teljes felkartól, igaz, elég aprólékos munka volt. Meg neki otthon van a szalonja (teljesen hivatalos, engedéllyel), szóval nem kell bérleti díjat fizetnie, így kicsit olcsóbban tud dolgozni mint mások. Szóval én azt mondanám hogy egy teljes felkar olyan 300e legalább.
2023. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!