Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek miért lesz a...

Szerintetek miért lesz a tetovált embereknek idővel egyre több tetoválása?

Figyelt kérdés
Ti megbírtátok állni azt hogy ne csináljatok egyáltalán többet?
2023. márc. 4. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát még nem tudom mi lesz... Novemberben csináltattam az elsőt, most gyógyul a második, de fejben már tervezem a harmadikat.... De nem akarom szénné varratni magam.
2023. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Rászokik?
2023. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert több minta is van ami tetszik, és jól nézne ki rajtam x helyen. Érzem a késztetést, hogy megcsináltassam, mert nagyon jól fog állni.
2023. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Nagyon egyszerű: Egyre kevesebb nem lehet rajta. Tehát vagy 1 marad, vagy egyre több lesz.
2023. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

én évtizedeket agyaltam az elsőn, aztán 1 év alatt 10 lett :-)

Mind kisebb minta, amiket régóta érleltem magamban. Pont pénteken mondtam a tetoválómnak, hogy jaj, mi lesz, ha már nem lesz hely... :)

Viccet félretéve: nyilván van egy határ. Pl. helyek, ahova nem szeretnék, és vannak helyek, ahova már nem szeretnék.

Szóval ezt is ésszel, mint minden mást :-)

2023. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam évek óta csak egy van. Volt még egy tervben, sőt, miután az első tetkóm elkészült, tervezgettem még többet, mert kedvet kaptam, de nálam ez átmeneti fellángolás volt. Teljesnek érzem magam azzal az egy tetkóval, hiszen az ábrázolja a számomra legfontosabb dolgot, és épp ettől, hogy csak egy van, még jelentőségteljesebb. Nem csak egy a sok közül, hanem az egyetlen, a tetkóm.
2023. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont olyan függőséget okoz, mint a plasztikai műtétek, töltések, ilyenek. Ennyi van mögötte szerintem.
márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!